رونق منطقه ویژه مالی از مطالبات به حق مردم آستارا است

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، حسن رستم زاد بعدازظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از منطقه ویژه مالی بندر آستارا درجمع خبرنگاران، اظهارکرد: مردم آستارا خواهان توسعه بندر و منطقه ویژه مالی هستند تا از این طریق به لحاظ مالی و اشتغال تقویت شوند.

رونق منطقه ویژه مالی از مطالبات به حق مردم آستارا است

وی با بیان اینکه عواید و محاسن منطقه ویژه مالی بندر آستارا باید شامل حال مردم این شهرستان مرزنشین گردد، اضافه نمود: بندر و مجموعه ظرفیت های آن باید سری تر توسعه پیدا نمایند.

رستم زاد توضیح داد: باید تسهیلاتی برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم گردد تا منطقه ویژه مالی صندلی خاص خود را در آستارا پیدا کند.

فرماندار آستارا وجود قابلیت های متنوع در آستارا از جمله مرز دریایی، زمینی و ریلی را فوق العاده و قابل توجه مطرح نمود و گفت: باید متناسب با این ظرفیت ها، زیرساخت ها تکمیل گردد.

وی همچنین از عملیات اجرایی سومین پست اسکله، انبار سرپوشیده 1000 تنی، دستگاه مکنده و 4 سیلوی نگهداری غلات با ظرفیت 4 هزار تن در این منطقه بازدید کرد.

منطقه ویژه مالی بندر آستارا با 60 هکتار وسعت، نخستین بندر بخش خصوصی کشور و نزدیک ترین و به صرفه ترین راستا تجارت و حمل و نقل کالا بین آسیا، آفریقا و اروپا است و برای تخلیه و بارگیری کشتی های 2 هزار و 500 تنی پیش بینی و طراحی شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 4556

به "رونق منطقه ویژه مالی از مطالبات به حق مردم آستارا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونق منطقه ویژه مالی از مطالبات به حق مردم آستارا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید