رکورد جهانی روپایی روی تردمیل در یزد شکسته شد

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/یزد ورزشکار یزدی پیروز به شکستن رکورد روپایی روی تردمیل در حال حرکت جهان و ثبت رکورد جدید با اختلاف بسیار زیاد شد.

رکورد جهانی روپایی روی تردمیل در یزد شکسته شد

محمدحسین حسینی فهرجی که در طول چند سال گذشته پیروز به شکستن چندین رکورد ملی و بین المللی در حوزه حرکات نمایشی با توپ شده، در جدیدترین اقدام خود، رکورد روپایی روی تردمیل در حال حرکت جهان را شکست.

با توجه به این که روپایی روی تردمیل نسبت به دیگر حرکات نمایشی با توپ از سختی بسیار بیشتری برخوردار است، تا به امروز افراد مختلفی اقدام به شکستن رکورد جهانی این حرکت کردند که پیروز نشدند.

بر این اساس، بالاترین رکورد جهانی این حرکت جذاب و زیبا، مربوط به یک ایرانی به نام مهدی حب درویش است که توانسته بود این حرکت را شش هزار و 479 مرتبه انجام دهد و از سال 93 که این رکورد به ثبت رسیده تا به امروز هیچ فردی در جهان پیروز به جابجایی آن نشده بود.

با این وجود محمدحسین حسینی فهرجی که از روستای تاریخی فهرج فعالیت خود را شروع کرده، با انجام شش ماه تمرین، پیروز به شکستن این رکورد با اختلاف بسیار زیاد شد.

این فوتبالیست یزدی با ثبت رکورد هشت هزار و 212 روپایی بر روی تردمیل در جهان، نه تنها رکورد قبلی را به نام خود کرد بلکه با ثبت اختلاف بسیار زیاد رقمی را ثبت کرد که به نظر می رسد شکستن آن کار بسیار سخت و حتی غیرممکن برای بسیاری از ورزشکاران این عرصه به حساب آید.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21003

به "رکورد جهانی روپایی روی تردمیل در یزد شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد جهانی روپایی روی تردمیل در یزد شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید