ساوت گیت: مصاف با سوئیس یک آزمون خوب برای ما بود، تلاش برای شکست ناپذیر ماندن می تواند یک مانع برای مان باشد

به گزارش بلاگ پو، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس معتقد است اگر شاگردانش تنها به فکر شکست ناپذیر ماندن باشند، این می تواند یک مانع برای آنها باشد.

ساوت گیت: مصاف با سوئیس یک آزمون خوب برای ما بود، تلاش برای شکست ناپذیر ماندن می تواند یک مانع برای مان باشد

به گزارش خبرنگاران، گرت ساوت گیت که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در دیداری محبت آمیز پیروز شدند در ورزشگاه ومبلی و به لطف گلزنی های لوک شاو و هری کین با نتیجه 2 بر یک سوئیس را شکست دهند و رکورد شکست ناپذیری خود در تمامی رقابت ها را به 21 بازی برسانند، پس از این بازی گفت: فکر می کنم بازیکنانم به نحوه بازی خود در این مدت افتخار کرده اند و ما سال گذشته هم در این مورد و در مورد رکورد سال گذشته مان صحبت کردیم.

وی افزود: البته اگر فقط روی تلاش برای شکست ناپذیر ماندن تمرکز کنیم، این می تواند یک مانع برای مان باشد، بنابراین نکته مهم بازی امروزمان نحوه عملکردمان و آزمونی بود که مقابل حریف مان تجربه کردیم. در کنار این دیدن برخی از بازیکنانی که پیش از این شاید به این اندازه برای ما بازی نکرده بودند و همچنین دیدن برخی از بازیکنان نو خوب بود که این بازی تمرین بسیار خوبی برای همه آنها بود.

سرمربی تیم ملی انگلیس در خاتمه گفت: فکر می کنم که این یک آزمون واقعاً خوب برای ما بود. ما ابتدا در نتیجه عقب افتادیم و مسائل تاکتیکی داشتیم که باید آنها را حل می کردیم و درست دفاع می کردیم. ما چیزهای زیادی در مورد چند بازیکن نو و چند بازیکن که تجربه بازی ملی نداشتند، یاد گرفتیم. در نیمه دوم البته توانستیم با فرستادن چند بازیکن باتجربه به زمین، بازی را با قدرت به خاتمه بردیم که این برای ما و برای هواداران مان مهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 62051

به "ساوت گیت: مصاف با سوئیس یک آزمون خوب برای ما بود، تلاش برای شکست ناپذیر ماندن می تواند یک مانع برای مان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساوت گیت: مصاف با سوئیس یک آزمون خوب برای ما بود، تلاش برای شکست ناپذیر ماندن می تواند یک مانع برای مان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید