سروی: هدف گذاری ما کسب مدال در منچستر است، دنبال کسب سهمیه المپیک به وسیله مسابقات قاره ای هستیم

به گزارش بلاگ پو، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: برای ما خیلی مهم است که بچه ها حاصل زحمات خودشان و کادرفنی را در مسابقات جهانی به نمایش بگذارند و هدفگذاری ما کسب مدال در مسابقات جهانی است.

سروی: هدف گذاری ما کسب مدال در منچستر است، دنبال کسب سهمیه المپیک به وسیله مسابقات قاره ای هستیم

زهرا سروی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در صربستان گفت: تکواندو صربستان در بخش بانوان حرف هایی برای گفتن دارد و اینکه دختران ما توانستند در کنار قهرمانان المپیک و دنیا این کشور تمرین نمایند، یک فرصت خیلی خوب بود. علاوه بر این کشورهای یونان و بلغارستان نیز در این کمپ تمرینی حضور داشتند.

وی تاکید نمود: محبت تکواندو صربستان به فدراسیون تکواندو ایران برای بخش بانوان فرصت ارزشمندی بود تا بچه ها با حضور در این کشور تمرینات تاثیرگذاری را پشت سر بگذارند. همچنین در روز آخر این اردوی مشترک، مسابقاتی در سطح کشور صربستان با حضور تیم های میهمان و سیستم هوگوهای Dedo برگزار گردید و دختران ما با حریفان مدال آور دنیای پا زدند. عملکرد بچه ها نیز در مجموع خیلی خوب بود و این اردو باعث تقویت روحیه بچه ها و آمادگی بیشتر آنها برای مسابقات دنیای شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که عدم اعزام تیم بانوان به صورت کامل به مسابقات دنیای به خاطر شرایط اقتصادی بوده است یا عدم حضور بازیکن در 2 وزن دیگر منجر به تصمیم به اعزام نماینده شد، گفت: رئیس فدراسیون تکواندو به لحاظ شرایط اقتصادی هیچ محدودیتی را برای اعزام تیم با ترکیب کامل نگذاشتند و از ابتدا نیز این موضوع به کادرفنی اعلام شد. در نهایت جمع بندی کادر فنی به لحاظ عملکرد فنی و نظم و انضباط تیمی منجر به تصمیم برای اعزام 6 نماینده شد.

سروی خاطر نشان کرد: البته جمع بندی کادرفنی حضور 7 وزن در مسابقات دنیای بود، اما مریم ملکوتی خواه با اصرار تصمیم به انصراف از حضور در مسابقات دنیای گرفت که این موضوع از دست ما خارج بود. هیچ محدودیتی به لحاظ اقتصادی برای اعزام تیم وجود نداشت و در شرایطی که خیلی از فدراسیون ها برای تشکیل اردوی کوتاه مدت دچار مشکل هستند، تیم ما چند ماه است که با بهترین امکانات در اردو حضور دارد.

وی در مورد ارزیابی پتانسیل تیم اعزامی به مسابقات دنیای برای کسب مدال مطرح کرد: با توجه به اینکه بخشی از تیم اعزامی از رده سنی نوجوانان به تیم اضافه شدند، به خوبی نسبت به توانایی های آنها شناخت دارم و اگر در میدان بزرگ دنیای خودشان باشند به شایستگی آنها ایمان دارم و مطمئن هستم حتی در مقابل حریفان قدرتمند و مدعی دنیای کم نخواهند آورد. برای ما خیلی مهم است که بچه ها حاصل زحمات خودشان و کادر فنی را به نمایش بگذارند و هدف گذاری ما کسب مدال در مسابقات دنیای است، اما رقابت های دنیای میدانی بزرگ است و باید منتظر بود نتایج به چه شکل رقم خواهد خورد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که برنامه فدراسیون برای کسب سهمیه المپیک در بخش بانوان به وسیله مسابقات گرندپری خواهد بود یا مانند دوره گذشته روی حضور در مسابقات قاره ای نظر خواهد داشت، گفت: در حال حاضر سه بازیکن ما شرایط حضور در مسابقات گرندپری را خواهند داشت، اما جمع بندی و هدف ما برای کسب سهمیه روی مسابقات قار ه ای خواهد بود. البته اگر شرایطی فراهم باشد تا بچه ها در مسابقات گرندپری با رقبای بزرگ مبارزه نمایند و با آمادگی در مسابقات قاره ای حضور داشته باشند از آن غافل نخواهیم شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 6193

به "سروی: هدف گذاری ما کسب مدال در منچستر است، دنبال کسب سهمیه المپیک به وسیله مسابقات قاره ای هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروی: هدف گذاری ما کسب مدال در منچستر است، دنبال کسب سهمیه المپیک به وسیله مسابقات قاره ای هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید