سلبریتی هایی که 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: سلبریتی های زیادی را شاهد هستیم که چندین دهه است در هالیوود فعالیت می نمایند و روز به روز به محبوبیتشان افزوده می گردد این سلبریتی ها که هر کدام از هواداران بسته به سن و سال خود خاطره های از دوران جوانی یا میان سالی آن ها دارند این روزها نیمه زندگی را پشت سر گذاشته اند اما به قول قدیمی ها همانند قالی کرمان هستند و هرچه بیشتر عمر می نمایند پخته تر می شوند و با تکیه بر تجربه های درخشان گذشته، آینده ای درخشان تر را پیش رو دارند.

سلبریتی هایی که 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند

از آنجایی که بیشتر ما خاطره های خوشی با این سلبریتی ها داریم گاهی اوقات باورمان نمی گردد، هنرپیشه ها و سلبریتی های مورد علاقه مان پا به سن گذاشته باشند. به همین منظور در ادامه با هم به سلبریتی هایی اشاره می کنیم که 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند اما همچنان پرکار هستند و انتظار می رود در آینده نیز فیلم ها و اثرهای هنری جذابی را از آن ها ببینیم.

نیکول کیدمن

اولین فرد از فهرست سلبریتی های بالای 50 سال را به کسی اختصاص دادیم که زیبایی او در دوران اوج دل هر پیر و جوانی را می برد، نیکول کیدمن که اکنون دقیقاً 50 ساله شده و نیمه عمرش را سپری می نماید همانند دوران گذشته هنوز هم جذاب و دلرباست.

نیکول دوست داشتنی کارنامه ای بسیار درخشان دارد و با سه دهه فعالیت به عنوان یکی از سرشناس ترین هنرپیشه های هالیوود و البته زیباترین آن ها شناخته می گردد. این بازیگر که جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد سال 2017 به رغم اینکه پا به سن گذاشته باز هم درخشش چشمگیری داشت با ایفای نقش در سریال دروغ های کوچک بزرگ، جایزه گلدن گلوب را به خانه برد.

اگر از طرفداران پروپاقرص نیکول کیدمن باشید حتماً به خوبی می دانید که او در دهه 90 و تنها زمانی که در اوایل بیست سالگی بود توانست محبوبیت زیادی کسب کند. نیکول در مصاحبه ای با مجله استِلار (Stellar)، در زمینه دستاوردهای اخیر خود گفت وقتی به گذشته نگاه می کنم از زندگی خود بسیار راضی هستم و خوشحالم که به 50 سالگی رسیده ام. به این ترتیب می توان امیدواریم در دهه های پیش رو نیز همچنان شاهد درخشش نیکول کیدمن بر پرده نقره ای باشیم.

کتی گریفین

این هنرپیشه کهنه کار هالیوود که بیش تر از 40 فیلم بلند سینمایی را در کارنامه خود دارد با 58 سال سن هنوز هم جذاب و پرکار است و در کنار حضور پیروز در جهانی هنر و سینما، به عنوان فعال سیاسی و اجتماعی نیز شناخته می گردد.

کتی گریفین از سیاست های ترامپ انتقادهای زیادی داشت و به همین منظور نیز چهره شناخته شده ای در میان هنرمندان مخالف ترامپ است. گریفین که دو جایزه امی و نامزدی جایزه گرمی را در کارنامه خود دارد در سال 2017 تصویری از یک ماسک خون آلود را که شباهت زیادی با دونالد ترامپ داشت در شبکه های مجازی منتشر کرد. این تصویر حاشیه های زیادی به دنبال داشت و باعث شد تا از حضور در برنامه اجرای زنده شب سال نو که توسط سی. ان. ان برگزار شده بود اخراج گردد.

کتی گریفین به رغم سن و سالی که دارد هنوز هم سخت مشغول کار است و آخرین برنامه او با نام Laugh Your Head Off طرفداران زیادی جذب کرد و نشان داد که دل طرفداران هنوز هم برای کتی گریفین می تپد.

الن د ی جنرس

الن از سال 1994 در مجموعه های تلویزیونی پرطرفداری مانند تاک شوی الن دی جنرس حضور داشته و در این مدت توانسته است طرفداران زیادی کسب کند. الن دی جنرس که به تازگی 60 ساله شده در گفتگویی با برنامه شوی امروز گفت پا به سن گذاشتن واقعاً افتضاح است و همواره از اینکه روزی رنگ پیری را ببیند ترس داشته است.

الن که به مناسبت تولد 60 سالگی اش در یک برنامه زنده حضور داشت آرزوی سال روز تولد خود را مخاطبان در میان گذاشت و گفت آرزو می کنم تمامی مردم جهان با هم مهربان باشند. وی متذکر شد که این آرزویی است که او هر روز با خود تکرار می نماید و خوشبختانه تا رسیدن به 60 سالگی همواره آدم های مهربان و سخاوتمندی سر راه او قرار گرفته اند.

اگر از طرفداران الن باشید حتماً فعالیت های انسان محبت آمیز او را دنبال می کنید و جالب است بدانید الن دی جنرس به دلیل همین فعالیت ها مدال نشان افتخار آزادی را از دست رئیس جمهور آمریکا گرفته است.

جولیان مور

جولیان مور از آن دسته هنرپیشه های سن هالیوودی است که اگر سن او را ندانید باورتان نمی گردد که 58 سال از خدا عمر گرفته است. جولیان مور سن و سال را عدد و رقمی بیش نمی داند و معتقد است شاد زیستن را در لحظه مرگ ناگهانی مادرش فرا گرفته است.

مادر جولیان در سن 68 سالگی چهره در نقاب خاک کشید و در همین زمینه گفت مادرش در بیست سالگی جولیان را به جهان آورده و از آنجایی که او و مادرش به لحاظ سن و سال اختلاف زیادی با هم نداشته اند همواره فکر می نموده که مادرش در کنار او جوان و سرزنده باقی خواهد ماند. اما وقتی مادرش از جهان رفت متوجه شد که باید قدر هر لحظه را بداند و تا می تواند شاد و سرزنده باشد.

جولیان مور تفکر جالبی در مورد بالا رفتن سن و سال دارد و مدعی است اگر شما 50 سالتان است، چند سال دیگر هرگز 50 ساله نخواهید شد، در نتیجه تا می توانید از همان سن و سالی که در آن حضور دارید لذت ببرید و هرگز حسرت گذشته را نخورید.

مری لوئیز پارکر

این هنرپیشه خوش سیمای هالیوود به لطف پوست ابریشمی و روشن و طره گیسوان سیاهی که دارد توانسته به راحتی سن و سالش را پشت این زیبایی ها مخفی نگه دارد اما جالب است بدانید مری لوئیز پارکر اکنون 54 سال سن دارد و از قرار معلوم حسابی از این سن و سال راضی است.

مری لوئیز در گزارشی مدعی شد به نظر خودش چهره اش در 50 سالگی بسیار زیبا تر و جذاب تر از 40 سالگی وی هست و هرگز اجازه نمی دهد تفکرات منفی در مورد افزایش سن و سال باعث افسردگی و پژمردگی او شوند. لوئیز پارکر سعی می نماید تاجایی که امکان دارد در نظر دخترش شاد و باطراوت حاضر گردد تا اعتماد دخترش در اثر افسردگی ناشی از سن و سال مادرش کاهش پیدا نکند.

به همین منظور مری لوئیز برای پنجاهمین سالگرد تولدش مهمانی بزرگی ترتیب داد و با چند تن از دوستان نزدیکش به کوهنوردی رفت و در کلاس های یوگا ثبت نام کرد. وی با انجام خالکوبی در 50 سالگی نشان داد که دود از کنده بلند می گردد و انسان در هر سن و سالی باید به دنبال زیبایی و جذابیت باشد. مری لوئیز پارکر حسابی اهل مهمانی است و در دورهمی های شبانه به اندازه ای سر و صدا می نمایند که گاهی اوقات پلیس به آن ها تذکر می دهد. لوئیز پارکر مدعی است ترجیح می دهد به جای اینکه افسوس سال های از دست رفته را بخورد، ترجیح می دهد در حال زندگی کند و شاد باشد.

برد پیت

در این قسمت از فهرست سلبریتیی های بالای 50 سال به یکی از معروف ترین سلبریتی های حال حاضر جهانی هالیوود رسیدیم. برد پیت که سال هاست مخاطبان در فیلم هایش با او خندیده اند و گریه نموده اند 50 سالگی را یکی از بهترین سال های زندگی اش می داند چرا که در در سال 2013 و زمانی که به سن 50 سالگی رسید توانست برای تهیه نمایندگی فیلم 12 سال بردگی اولین جایزه اسکار خود را دریافت کند.

در همان سال فیلم World War Z ران نیز به روی پرده برد و نشان داد که به رغم 50 سالگی هنوز هم جوان است و آمادگی خوبی برای بازی در فیلم های اکشن دارد. برد پیت اکنون 55 سال از خدا عمر گرفته اما 5 سال پیش به مناسبت 50 سالگی خود با برنامه شو امروز مصاحبه جالبی را ترتیب داد و متذکر شد اصلاً نگران افزایش سن خودش نیست و از اینکه روزگار گرد پیری را روی صورت و موهای رو ریخته است هیچ شکایتی ندارد.

برد پیت که اصلاً به او نمی خورد 55 سال داشته باشد در مصاحبه ای دیگر از راز جوانی اش گفت و مدعی شد میانه روی در زندگی و عشق دو راز مهم جوانی این سوپراستار هالیوود به حساب می آیند.

تام کروز

اگر از طرفداران تام کروز باشید به احتمال زیاد آخرین فیلم او، ماموریت غیرممکن: فال اوت را دیده اید، جالب است بدانید بیشتر صحنه های بدل کاری این فیلم را تام کروز شخصاً انجام داد در حالی که این هنرپیشه برجسته 56 سال از خدا عمر گرفته است و هنرنمایی او در جدیدترین نسخه از مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن ثابت کرد که به این زودی ها قرار نیست اجرای نقش های اکشن و پر زد و خورد را کنار بگذارد.

تام کروز زمانی که تازه به 50 سالگی رسیده بود نیز کارنامه درخشانی را در همان سال با خود از فیلم های پرفروشی مانند ماموریت غیر ممکن: گوست پروتکل و نسخه اول جک ریچر به نمایش گذاشت. زمانی که تام کروز 50 ساله شده بود یک خبرنگار آلمانی از مجله پیپل در همین زمینه مصاحبه ای با او ترتیب داد و تام کروز به خبرنگار گفت از اینکه 50 ساله شده لذت می برد.

وی برای تولد 50 سالگی اش مهمانی بزرگی ترتیب داد و هدیه های جالبی گرفت که در بین آن ها می توان به موتورسیکلتی که در فیلم Oblivion استفاده شده بود اشاره نمود. تام کروز در جایی دیگر گفت به رغم سن و سال و تجربه ای که در حوزه سینما دارد باز هم خودش را شاگردی بیش نمی داند و عشق به یادگیری و هنراندوزی است که وی را وادار به اجرای کارهای جدیدتر و یادگرفتن چیزهای بهتر می نماید.

رابرت داونی جونیور

از قرار معلوم رسیدن به نیمه فصل زندگی برای بیشتر سلبریتی ها، شکوفایی آن ها را به دنبال دارد چرا که رابرت داونی جونیور نیز همانند دیگر همقطارانش در نیمه راه زندگی پیروزیت های بیشتری را شاهد بود. جالب است بدانید رابرت داونی جونیور زمانی که 43 ساله شده بود پیشنهاد حضور در نقش ابرقهرمان آیرون من را دریافت کرد. حضور او در این فیلم باعث شد یک بار دیگر نگاه های منتقدان به رابرت داونی جونیور جلب گردد.

قطار پیروزیت های رابرت داونی جونیور به راه خود ادامه داد و این هنرپیشه خوش تیپ و کاربلد وقتی به 50 سالگی رسید مهمانی تولدی برای خودش برپا کرد و شخص استن لی فقید یکی از مهم ترین افراد حاضر در این مهمانی بود. رابرت داونی جونیور از سال 1970 تاکنون در صحنه سینما و تلویزیون حضور دارد و چیزی بیشتر از 40 اثر بلند سینمایی در کارنامه اش به چشم می خورد. وی در مورد اینکه مرز 50 سالگی را پشت سر گذاشته است به گزارشگران گفت این واقعیت را به فال نیک می گیرد و سعی می نماید حضور بیشتری در کنار خانواده و افرادی که دوست دارد سپری کند.

ویل اسمیت

این هنرپیشه پیروز هالیوود که همواره لبخند بر لب دارد را نیز چندین دهه است که در سینما و تلویزیون شاهد هستیم. ویل اسمیت سپتامبر 2018 به سن 50 سالگی رسید و برنامه های ویژه ای برای تولد خودش ترتیب داد.

اسمیت که سن و سال را تنها عدد و رقم می داند و از دل و جان خودش را جوان می شمرد برای تولد 50 سالگی اش جهت اینکه ثابت کند هنوز جوان و قبراق است، از هلیکوپتر با بانجی به بیرون پرید، این هلیکوپتر بر فراز گراند کانیون پرواز می کرد و نمایش پرش جسورانه ویل اسمیت به صورت مستقیم در یوتیوب پخش شد و میلیون ها تماشاگر را جذب خود کرد.

ویل اسمیت این پرش خطرناک را به مناسبت تولد خودش انجام داده بود اما سود و منفعت آن را به نهادهای خیریه واگذار کرد تا ثابت کند که یکی از خوش قلب ترین سلبریتی های هالیوود است. ویل اسمیت که جهان را گشته و چیزی نیست که ندیده باشد مدعی بود زاویه ای که در حین پرش از هلیکوپتر با بانجی پیش رویش قرار داشته یکی از بهترین صحنه های زندگی او بوده است.

هلی بری

هلی بری در سال 2016 به سن 50 سالگی رسید اما به رغم سن و سالی که دارد هنوز هم یکی از زیباترین چهره های هالیوود به حساب می آید و هیچ ابایی برای پنهان کردن آثار پیری در صورت خود ندارد چرا که می داند به رغم این آثار باز هم زیبا و جذاب است.

هلی بری نیز همانند سایر سلبریتی ها مهمانی مجللی را برای تولد 50 سالگی خودش ترتیب داد و از دوستان و آشنایان خود در این مهمانی با آغوش باز استقبال کرد. هلی بری در مورد 50 سالگی خودش به رسانه ها گفت دوست دارد طرفدارانش ببینند که او به استقبال نیمه دوم زندگی اش می رود و هرگز به عدد و رقم در سن و سالش اعتقاد نداشته و ندارد.

لوسی لیو

این بازیگر سرشناس هالیوود که از قرار معلوم دست روزگار به او نمی رسد و هرگز پیر نمی گردد، در سال 2018 تولد 50 سالگی خودش را جشن گرفت. جالب است بدانید لوسی لیو در سن 48 سالگی فرزند پسری با نام راک ول به جهان آورد و به لحاظ خانوادگی می توان گفت تازه اول راه است و حسابی مشغول بچه داری است. جالب تر اینکه لوسی لیو این پسر را بدون شوهر بجهان آورده و از رحم جایگزین صاحب فرزندی شده است، در نتیجه پسر لوسی لیو پدری ندارد که دائم به او امر و نهی کند و مسئولیت بزرگ کردن راک ول تنها بر عهده لوسی لیو است.

لوسی لیو مدتی قبل از برگزاری جشن تولد 50 سالگی اش به رسانه ها گفت کاملاً احساس می کنم که پا به سن گذاشته ام اما به عدد و رقم ها برای سن و سال اعتقادی ندارم و به رغم 50 سالگی، از همواره بیشتر احساس جوانی می کنم. لوسی لیو مدعی شد خوردن غذای خوب و سبک زندگی سالم رمز جوانی و شادابی اوست. لوسی لیو اوقات فراغت خود را با نقاشی و یوگا سر می نماید و اهمیت زیادی به سلامت جسم و ذهن خود می دهد. با این حساب انتظار داریم در سال های آینده نیز لوسی لیو خوش خنده و جذاب را جوان تر از امروز ببینیم.

هیو جکمن

هیو جکمن را سال های سال است که می شناسیم و هر نقشی که بگویید در آن بازی نموده است، جکمن در بیشتر از 36 فیلم بلند ایفای نقش نموده که بیشتر آن ها فیلم های مهم و موثری بوده اند و شناخته ترین آن ها را می توان فیلم های مردان ایکس و دانست که پس از حضور در این فیلم با شخصیت ولورین، در 9 فیلم دیگر نیز شخصیت این قهرمان جهانی مردان ایکس را با عضلاتی ستبر و در هم تنیده ایفا کرد.

هیو جکمن که سال 2018 قطار زندگی او به نیمه رسید و 50 ساله شد، جشن و مراسم خاصی برای تولد 50 سالگی اش ترتیب نداد و تنها با انتشار یک عکس در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی اکتفا کرد. جالب اینجا بود که در این عکس اثری از عضله های در هم تنیده و ورزیده هیو جکمن که در فیلم ها شاهد آن بودیم به چشم نمی خورد و به همین منظور هیو جکمن من در پایین عکس نوشت وقتی مردم می گویند اصلاً 50 سال به شما نمی خورد، قسمتی از درونتان این گفته را باور می نماید تا اینکه جلوی آینه بایستید و با واقعیت زندگی خود روبرو شوید که روزگار گرد پیری را روی چهره شما ریخته و قطار زندگی از نیمه راستا گذشته است.

کیانا ریوز

با کیانا ریوز در فیلم های سرعت و سه گانه های ماتریکس آشنا شدیم و از آن موقع تاکنون سالی نیست که چهره این هنرپیشه خوش تیپ را روی پرده سینماها نبینیم. کیانا ریوز 54 سال سن دارد و انصافاً باید گفت با کیانا ریوزی که بیست سال پیش می شناختیم تغییر زیاده ننموده و حتی خوش تیپ تر و جذاب تر هم شده است. این هنرپیشه پیروز که اخیراً فیلم های بسیار اکشن و مهیج جان ویک را در کارنامه خود دارد در سال 2014 دقیقاً دو هفته پس از تولد 50 سالگی اش طی مصاحبه ای در برنامه جیمی کمل زنده، اعتراف کرد از اینکه به 50 سالگی رسیده شوکه شده است.

کیانا ریوز در این مصاحبه متذکر شد که اصلاً باورش نمی گردد نیم قرن عمر نموده و روزگار همانند باد از جلوی چشمانش گذشته است.

در خاتمه پیشنهاد می کنیم اگر سن و سالی از شما گذشته یا در میان آشنایان و فامیل، عزیزی را می شناسید که مرز 50 سالگی را پشت سر گذاشته است، در قسمت نظرات از تجربیات و حال و هوای این سن و سال برای ما و سایر کاربران بگویید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: برترین ها
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8102

به "سلبریتی هایی که 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی هایی که 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید