سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران - ترجمه از محمند کاملان: سال 2018 میلادی به خاتمه خود نزدیک می گردد و در اقصی نقاط جهان شاهد رویدادهای تلخ و شیرینی بودیم. انسان های مختلفی در این سال به موفقیت های زیادی رسیدند و افراد زیادی هم طعم تلخ شکست را تجربه کردند و برای موفقیت های بیشتر به سال 2019 چشم دوخته اند. در این بین سلبریتی ها هم همانند سایر افراد سربالایی ها و سرازیری های زیادی را در سال 2018 شاهد بودند.

سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند

اما از قرار معلوم کفه ترازوی روزگار در سال 2018 به سمت سلبریتی ها بوده و چهره های سرشناس زیادی را سراغ داریم که در این سال نسبت به سال های گذشته محبوب تر شدند و پول بیشتری از این محبوبیت به جیب زده اند. در نتیجه خاتمه سال میلادی 2018 را به فال نیک گرفتیم تا نگاهی به عملکرد سلبریتی های موردعلاقه مان در این سال داشته باشیم و ببینیم این افراد در سال 2018 چه نموده اند.

امیلی بلانت

این هنرپیشه زیباروی انگلیسی استعداد بسیار خوبی در ایفای نقش های متنوع دارد و به لطف زیبایی خدادادی و هنری که دارد توانست سال 2018 را به یکی از درخشان ترین سال های خرفه ای زندگی خود تبدیل کند. اوایل سال 2018 بود که امیلی را در فیلم تحسین شده یک مکان ساکت دیدیم.

در این فیلم امیلی نقش یک مادر باردار را بازی می کرد که به همراه خانواده اش در دنیایی پر از وحشت و هراس مجبور به زایمان و اداره زندگی بود. هنوز لذت تماشای فیلم یک مکان ساکت تمام نشده بود که در نیمه دوم امسال میلادی یک بار دیگر ایمیلی بلانت روی پرده نقره ای با فیلم تحسین شده دیگری حضور پیدا کرد.

این بار امیلی در نسخه ای بازسازی شده از فیلم قدیمی و معروف مری پاپینز حضور پیدا کرد و نقش اول این فیلم را برعهده گرفت. فیلم بازگشت مری پاپینز به لطف بازی بی نظیر امیلی بلانت و همچنین داستان سرایی انسان محبت آمیز ای که داشت توانست یک بار دیگر نام امیلی بلانت را بر سر زبان ها بیاندازد تا امیلی سال 2018 را با خاطره ای خوش پشت سر بگذارد و باز هم هواداران انتظار نقش آفرینی های بهتری را از امیلی در سال میلادی پیش رو داشته باشند.

دریک

دریک را چیزی حدود یک دهه است که می شناسیم و هر سال بهتر است سال گذشته در عرصه هنر ظاهر می شود اما بدون شک در طول این سال ها، سال 2018 بهترین سال زندگی دریک بوده است چرا که نه تنها ترانه های جذاب دریک در این سال حسابی بر سر زبان ها افتاد، بلکه هم آوازی دریک با خواننده های بزرگ دیگری همانند ریحانا، لیل وین و نیکی میناژ باعث شد تا این خواننده خوش آتیه هواداران بیشتری را مجذوب هنر خودش کند.

در سال 2018 سه ترانه Gods Plan، Nice For What و In My feelings به بیلبورد یک صد ترانه پرفروش آمریکا راه پیدا کردند و این ترانه ها در مجموع چیزی حدود 29 هفته در صدر این جدول جا خوش کردند. جالب است بدانید هیچ خواننده ای تاکنون به این رکورد دست نیافته بود. ترانه In My Feelings در سال 2018 توسط بسیاری از هواداران زمزمه میشد و آلبوم Scorpion به عنوان یکی از بیشترین آلبوم هایی که که هواداران موسیقی به آن گوش فرا داده بودند شناخته شد.

کاردی بی

کاردی بی در سال 2018 حاشیه های زیادی داشت و با مسائل حقوقی و همچنین جدایی از همسرش روبرو شد اما اجازه نداد این موارد عشق به حرفه اش را در او کم کند و پس از انتشار ترانه بسیار پیروز Bodak Yellow که البته اواخر سال 2017 عرضه شد به پیروزیت های خود با انتشار ترانه I Like It ادامه داد. این ترانه نام کاردی بی را به عنوان اولین خواننده رپری که 2 بار در بیلبورد یک صد ترانه برتر در مقام اول نهاده شده بر سر زبان ها انداخت.

کاردی بی سال بسیار پرکاری داشت و ترانه های Ring و Money Bag نیز محبوبیت های زیادی را برای او به دنبال داشت. هم آوازی او با جی ایزی و برونو مارس و مارون 5 را نیز باید به افتخارات کاردی بی در سال 2018 اضافه نمود. آلبوم Invation Of Privacy در صدر بیلبورد 200 ترانه برتر نهاده شد و جالب است بدانید تمامی این پیروزیت ها در حالی حاصل شد که کاردی بی در سال 2018 باردار بود و حتی پس از زایمان نیز توانست در کنار رسیدگی به نوزادش، صحنه های موسیقی را نیز حفظ کند.

رایان مورفی

این عجوبه دنیای سریال ها که سریال معروف Glee را در کارنامه اش دارد و سریال داستان ترسناک آمریکایی نیز چندین فصل است که زیر دست او پیشرفت می نماید و تمدید می شود در سال 2018 یک بار دیگر با فصلی جدید از سریال داستان ترسناک آمریکایی خودی نشان داد.

جدیدترین فصل این سریال با نام Apocalypse در سال 2018 عرضه شد و پیروزیت این سریال باعث شد تا برای سه فصل دیگر تمدید شود. رایان مورفی هنوز هم برخی از قسمت های سریال داستان ترسناک آمریکایی را کارگردانی می نماید و نویسندگی و تهیه نمایندگی این سریال و مجموعه های دیگر تلویزیونی را برعهده دارد که در این زمینه می توان به ساخت، نگارش و کارگردانی سریال American Crime Story: The Murder of Gianni Versace, اشاره نمود. این سریال در 18 رشته مختلف نامزد جشنواره امی شد. رایان مورفی در ساخت فیلم Pose و همچنین سریال 911 نیز دست داشت و بدون شک سال 2018 یکی از پرکارترین سال ها برای مورفی بوده و قطعاً درآمد خوبی هم به جیب زده است.

لیدی گاگا

سلبریتی های زیادی را می شناسیم که تنها به یک رشته هنری قناعت نمی نمایند و در کنار تخصص اصلی خود دستی در سایر هنرها هم دارند. لیدی گاگا یکی از همین سلبریتی هاست و به رغم اینکه به عنوان یکی از برجسته ترین سلبریتی های دهه گذشته میلادی شناخته می شود در سال 2018 باز هم توانست خودش را در شرایطی مطرح کند که در این سال حتی یک ترانه هم منتشر ننموده بود.

لیدی گاگا در سال 2018 به سمت سینما گرایش پیدا کرد و فیلم A Star is Born را از او شاهد بودیم. هنرنمایی گاگا در این فیلم ثابت کرد که محبوبیت اش بی دلیل نیست و واقعاً حرف های زیادی برای گفتن دارد. منتقدین نیز این فیلم را تحسین کردند و مدعی شدند لیدی گاگا به همان اندازه که خواننده خوبی است، بازیگر خوبی نیز هست.

این فیلم نامزدی لیدی گاگا در جشنواره اسکرین اکتورز گیلد و همچنین گلدن گلوب را به دنبال داشت و خدا را چه دیده اید شاهد بخت با لیدی گاگا یار بود و توانست حتی جایزه اسکار را هم به کارنامه هنری اش اضافه کند.

مایکل بی جردن

علاقه مندان به سینِما چیزی حدود 2 دهه است که مایکل بی جردن را می شناسند، تا اینکه این هنرپیشه با اخلاق با حضور در نسخه اول فیلم Creed توانست اسم و رسم خوبی برای خود دست و پا کند این فیلم دنباله ای پیروز برای مجموعه فیلم های راکی است و این روزها زمزمه های نسخه دوم Creed را نیز شاهد هستیم. سال 2018 یکی از پرکارترین سال ها برای مایکل بی جردن بود و در کنار حضور در نسخه دوم Creed شاهد هنرنمایی مایکل در فیلم فارنتهایت 451 و همچنین فیلم پرفروش پلنگ سیاه نیز بودیم.

اگر اخبار سینما را دنبال نموده باشید حتماً می دانید که فیلم پلنگ سیاه به فروش چشمگیر 700 میلیون دلار دست پیدا کرد و به این ترتیب می توان گفت مایکل بی جردن نتیجه زحمت هایش در هالیوود را گرفت و سال 2018 به لحاظ درآمد نیز یکی از پرسودترین سال های کاری او بوده است.

دونالد گلاور

اگر کارهای دونالد گلاور را دنبال نموده باشید حتماً به خوبی می دانید که شکی در استعداد او نیست و این سلبریتی محبوب در سال 2018 پرده های جدیدی از هنر و استعدادش را به نمایش گذاشت. حضور در فصل دوم سریال محبوب آتلانتا برای دونالد گلاور 4 نامزدی جایزه امی را برای او در رشته های بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و تهیه نمایندگی به ارمغان آورد.

دونالد گلاور با حضور در فیلم Solo در دنیای جنگ ستارگان نیز حضور پیدا کرد و از آنجایی که با نام هنری چایلدیش گامبینو دستی در خوانندگی هم دارد شاهد انتشار ترانه بحث برانگیز و انتقادی This is America از جانب دونالد گلاور بودیم. این ترانه متن بسیار انتقادی و جذابی دارد و اگر به موسیقی های غربی علاقه دارید حتماً پیشنهاد می کنیم در کنار گوش فرا دادن به این ترانه، موزیک ویدئوی جذاب آن را هم تماشا کنید. ترانه This is America به مدت چندین هفته در صدر جدول بیلبورد بهترین ترانه ها نهاده شد.

ایمی آدامز

هواداران، ایمی آدامز را آنقدر دوست دارند که هر چه از این هنرپیشه زیبارو برسد را نیکو می دانند، خوشبختانه ایمی هم در سال 2018 دست پر ظاهر شد و انتظار هوادارانش را برآورده کرد. حتماً می دانید که ایمی آدامز به رغم استعداد و توان بالایی که در بازیگری دارد هنوز نتوانسته جایزه اسکار را به خانه ببرد و تنها افتخار نامزدی این جایزه را در کارنامه اش دارد. اما با کوششی که از او سراغ داریم احتمال اینکه روزی این جایزه ارزشمند را از آن خود کند هیچ بعید نیست.

ایمی آدامز در سال 2018 در فیلم Vice نقش همسر دیک چنی را ایفا کرد و برای این فیلم نامزد گلدن گلوب شد، از طرف دیگر در سال 2018 ایمی آدامز نیم نگاهی به مجموعه های تلویزیونی هم داشت و با بازی در مینی سریال چیزهای تیز، (Sharp Objects)، توانست این سریال را به یکی از خوش ساخت ترین مینی سریال های چند سال اخیر تبدیل کند.

دواین جانسون

انصافاً باید گفت راک دنیای سینما به هر دستاوردی برسد حقش است چرا که واقعاً کوشش او را شاهد هستیم و هر سال پرکوشش تر از سال قبل ظاهر می شود. دواین جانسون که این روزها یکی از پردرآمدترین سلبریتی های مرد هالیوود شناخته می شود، لای پر قو بزرگ نشده و سرد و گرم روزگار را چشیده است. به همین دلیل دواین جانسون در مصاحبه ای با مجله لس وگاس ریویو ژورنال گفت روزهایی را به خاطر می اورد که در دانشگاه تخت برای خوابیدن نداشته و روی یک تشک کثیف در یک هتل ارزان قیمت شب را به صبح می رسانده است.

به سلامتی این روزها برای دواین جانسون سپری شده و این سوپراستار خنده رو در سال 2018 توسط مجله فوربز با درآمد 124 میلیون دلار در یک بازه زمانی 12 ماهه توانست رکورد درآمد سلبریتی های مرد هالیوود را بشکند. به لحاظ کاری نیز در سال 2018 دواین جانسون را در فیلم های Rampage و SkyScraper شاهد بودیم و یک فصل جدید از سریال Ballers با حضور جانسون در این سال به نمایش گذاشته شد.

جاش برولین

این سلبریتی 50 ساله که چهره اش حسابی جا افتاده و به عنوان مردی خوش تیپ و باجذبه در فیلم ها حاضر می شود سابقه طولانی در هالیوود دارد و حضور او به اواسط دهه 80 میلادی در فیلم The Goonies باز می شود. ستاره اقبال برولین برای چندین سال افول کرد تا اینکه توسط برادران کوهن برای بازی در فیلم های No Country for old men و True Grit دعوت شد و ایفای نقش درخشان برولین در این فیلم ها یک بار دیگر نام وی را بر سر زبان ها انداخت.

چهره خشمگین و پرابهت برولین باعث شد تا در سال 2018 نقش منفی دو شخصیت مهم از فیلم ها به او پیشنهاد شود، ابتدا برولین را در فیلم Avengers: Infinity War شاهد بودیم و سپس جاش برولین در دومین نسخه از فیلم DeadPool حاضر شد. در کنار این فیلم های ابرقهرمانی که مخاطبین خاص خود را دارند برولین در سال 2018 در فیلم Sicario: Day of the Soldado نیز حضور پیدا کرد و حسابی خوش درخشید.

جودی ویتاکر

اگر اهل سریال های تلویزیونی باشید به احتمال زیاد سریال معروف و باسابقه دکتر هو (Doctor who را می شناسید، این سریال پر بیننده ترین سریال شبکه بی . بی. سی به حساب می آید و از سال 1963 تاکنون در قالب های مختلف به نمایش درآمده است. در این سریال دکتر هو بوسیله یک ماشین زمان که تاردیس نامیده می شود در زمان سفر می نماید و داستان های مختلف و جذابی را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

جالب است بدانید تاکنون 13 هنرپیشه با سابقه افتخار ایفای نقش دکتر هو را بر عهده داشته اند و آخرین آن ها پیتر کاپالدی بود، اما بی .بی . سی تصمیم گرفت برای فصل جدید این سریال از جدی ویتاکر، به عنوان یک هنرپیشه کاربلد و قدیمی جهت ایفای نقش دکتر هو دعوت کند. به این ترتیب می توان حضور در نقش دکتر هو را برای جودی ویتاکر به عنوان دستاورد بزرگ این هنرپیشه قدیمی در سال 2018 نام برد و با توجه به ایفای نقش هنرمندانه او در این سریال و جلب توجه هوادارن، چه بسا که در فصل های دیگر سریال دکتر هو نیز شاهد جودی ویتاکر باشیم.

در این قسمت فهرست کارها و دستاوردهای محبوب ترین سلبریتی ها در سال 2018 به خاتمه رسید، با این حساب پیشنهاد می کنیم اگر شما هم سلبریتی را می شناسید که در سال 2018 کارنامه پیروزی از خودش به جا گذاشته است، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان دستاوردهای این سلبریتی قرار دهید.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

batask.ir: ترجمه آنلاین و دارالترجمه آنلاین، ترجمه مقالات انگلیسی

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: برترین ها
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8216

به "سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید