شرکت هواوی مجوز موقت همکاری با شرکت های آمریکایی را دریافت کرد

به گزارش بلاگ پو، شرکت هواوی مجوز همکاری موقت با شرکت های آمریکایی را دریافت کرد. این مجوز مدتی پس از آن صادر می شود که ایالات متحده بسیاری از مجوزهای همکاری بین چین و شرکت های آمریکا را به علت برخی مسائل تجاری لغو کرده بود.

شرکت هواوی مجوز موقت همکاری با شرکت های آمریکایی را دریافت کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اکنون واوی مجوز فعالیت موقت جدیدی برای همکاری با آمریکایی ها دریافت کرده است. قرار بود پس از مهلت 90 روزه همکاری چین با شرکت های آمریکایی مشخص شود تکلیف این روابط چگونه باشد و اکنون مشخص شده که مهلتی دیگر برای چینی ها فراهم شده است.

سخنگوی شرکت گوگل در بیانیه ای اعلام کرده که در حال از سرگیری به روزرسانی های امنیتی و برنامه های مربوط به تلفن های هواوی است چرا که در شرایط فعلی به گوگل اجازه داده می شود به روزرسانی های نرم افزاری را برای گوشی های اندرویدی خود در برند هواوی ارائه دهد.

اعطای مجوز موقت هواوی ارزش های فراتر از موبایل دارد. به عنوان مثال می تواند به معنای دریچه آزاد شدن همکاری هواوی با بسیاری از شرکتهای مخابراتی که از تجهیزات آن در شبکه های خود استفاده می کنند باشد. بیشتر این شرکت ها در اروپا و آسیا متمرکز شده اند. افزون بر این ها این همکاری ها شامل توسعه 5G هم می شود.

اگرچه این مهلت به معنای لغو قطعی محرومیت ها نیست اما می تواند تاثیری بسیار مثبت در آینده این شرکت چینی در ایالات متحده داشته باشد. البته مشروط بر آن که هواوی بار دیگر با نقض قوانین تحریم آمریکا به عنوان یک شرکت متخلف در نظر گرفته نشود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 10874

به "شرکت هواوی مجوز موقت همکاری با شرکت های آمریکایی را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت هواوی مجوز موقت همکاری با شرکت های آمریکایی را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید