فال روزانه 16، 09، 1398

به گزارش بلاگ پو، فال روزانه شنبه 16 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان مبارک، در طول عمری که پشت سر گذاشته اید آرزوهای زیادی در سر پرورانده اید اما زمان فرصتی برای تحقق این آرزوها دست نداده است. امسال ورق برخواهد گشت و فرصتی پیدا می کنید تا به یکی از مهم ترین آرزوهای تان جامه عمل بپوشانید. اگر تاکنون عاشقی نکرده اید، دی ماه عشقی سوزان را تجربه خواهید کرد. کارهای شما در بهمن ماه به اوج خواهد رسید و با چالش های مختلفی روبرو می شوید. در این شرایط تمرکز بیشتری به انجام کارها بدهید و به جای اینکه فکر و ذکرتان مشغول دیگران باشد، دل تان را به کار بدهید. شهریور ماه سال آینده به رویاهای تان خواهید رسید و مسائل کاری شما در آبان ماه سال آینده به سرانجام می رسد و روی خوش زندگی را تجربه می کنید.

فال روزانه 16، 09، 1398

روز شلوغی را در پیش رو دارید اما غم به دل تان راه ندهید چرا که امروز از عهده انجام تمام کارها برخواهید آمد. احساس می کنید با ولخرجی می توانید دل دیگران را بدست آورید، اما مطمئن باشید کسی که شما را از صمیم قلب دوست داشته باشد، به ثروت و دارایی های تان اهمیت نمی دهد. اهمیت زیادی به رخت و لباس تان نمی دهید، همسر یا عشق زندگی تان از این رفتار دلخور است و زمانی که برای خرید و مهمانی با هم بیرون می روید بهترین لباس های تان را بپوشید. مدتی است که زمان کافی را با اهل منزل نمی گذرانید و امروز نیز به اندازه ا سر شما شلوغ می شود که فرصتی برای کنار خانواده بودن پیدا نمی کنید و از این قضیه حسابی ناراحت هستید، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تعادلی میان کار و خانواده برقرار نمایید.

کشمکشی میان شما و یکی از بزرگان فامیل رخ داده و حسابی از دست شما دلخور شده است، لجاجت را کنار بگذارید و خودتان را از محبت ریش سفید ان فامیل محروم نکنید. قسط های عقب افتاده زیادی دارید، اما امروز یاری از راه می رسد و پولی نصیب تان می شود که تمام این قسط ها و قرض ها را پوشش خواهد داد. متوجه شده اید همسر یا عشق زندگی شما حرفی را در دل نهان دارد و این حرف را با شما در میان نمی گذارد، بیش ا ز حد به او فشار نیاورید و مطمئن باشید همسر یا عشق زندگی تان راز دلش را در زمان مناسب برملا خواهد کرد.

مدت زیادی است که در بستر بیماری افتاده اید و از عارضه ای مزمن رنج می برید، امروز احساس بهبود و سلامتی پیدا خواهید کرد و از شر این بیماری خلاص می شوید. پولی از کسی قرض کرده اید یا وامی گرفته اید و شرایط برای پرداخت این قرض ندارید، بهتر است حتی اگر از زیر سنگ هم شده پول فراهم نمایید و خودتان را مدیون دیگران نکنید. امروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک تان مشاجره ای رخ می دهد و این رفتار شما را حسابی دلخور می کند. به جای اینکه به شایعات و حرف های مردم گوش کنید، راه خودتان را بروید و گوش تان به شایعات و حرف های بی اساس بدهکار نباشد. بعدازظهر امروز، مهمانی ناخوانده از راه می رسد و از مصاحبت با این مهمان لذت خواهید برد.

امروز فردی از شما درخواست پول می کند، روی او را زمین نیاندازید و در حد امکان به وی یاری کنید. اهل منزل برنامه های خاصی برای شما آماده کرده اند و امروز شما را حسابی غافلگیر می کنند. یکی از دوستان یا اعضای فامیل دخالت های بیجایی میان شما و همسر یا عشق زندگی تان دارد و این رفتار میان شما فاصله انداخته است. به این فرد ثابت کنید که عشق آتشین شما به این راحتی ها خاموش نمی شود. احتمال بیماری برای همسر یا یکی از اعضای خانواده وجود دارد و امروز حسابی مواظب سلامت اهل منزل باشید. گوش تان به حرف های منفی بدکار نباشد و قدرت تفکر مثبت را در زندگی از قلم نیاندازید و تامی توانید مطالب انگیزشی و انرژی بخش مطالعه نمایید.

انسان کم حوصله ای هستید و از کوچکترین چیزی عصبانی می شوید و امروز زمان خوبی است که تصمیم بگیرید این رفتار را کنار بگذارید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش ندارید و برای اینکه پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را از دست ندهید، حواس تان را حسابی جمع کنید و قبل از هرگونه عقد قرارداد مالی، این قرارداد را با وسواس تمام مطالعه نمایید. همسر یا عشق زندگی تان حرفی را با شما درمیان گذاشته و از این حرف برداشت درستی نداشته اید و حسابی دلخور شده اید. جایی برای دلخوری وجود ندارد و مطمئن باشید همسر یا عشق زندگی تان از گفتن این حرف منظور بدی نداشته است. بعد از ظهر امروز را به خودتان اختصاص دهید و حسابی استراحت کنید که روزهای پرکاری در پیش روی شما است.

ضرری در پیش رو دارید و اگر مواظب نباشید به لحاظ مالی متضرر خواهید شد. فشار زیادی را در محل کار یا زندگی تحمل می کنید، امروز بعد ازظهر به خودتان مرخصی دهید و استراحت کنید. امروز از جانب یکی از آشنایانی که دور از شما زندگی می کند، خبر بدی به دست شما خواهد رسید. انسان زودرنجی هستید و از کوچک ترین مسئله ای ناراحت می شوید، از قلم نیاندازید که زندگی را با فرازوفرودهایش باید بپذیریم و از زیر مسائل شانه خالی نکنیم.

مسائل زیادی را تحمل می کنید اما زندگی را سخت نگیرید و به خاطر داشته باشید که لبخند بر هر درد بی درمانی دوا است. انسان خویشتن داری هستید و مسائل را همیشه در دل خودتان نگه می دارید، گفتن این مسائل به اعضای خانواده هیچ اشکالی ندارد و مطمئن باشید اگر اهل منزل در جریان مسائل شما باشند، شما را بیشتر درک خواهند کرد. امروز یکی از اعضای خانواده از شما درخواست پول می کند، اما توان بازپرداخت آن را نخواهد داشت و اگر به او پول بدهید دیگر هرگز رنگ پول تان را نخواهید دید. دوستان زیادی دارید و از معاشرت با آنها لذت می برید، اما رفت و آمد با این دوستان وقت شما را حسابی گرفته است و از کاروزندگی افتاده اید. بهتر است تعادل را در رفتار با دوستان و زندگی رعایت نمایید و معاشرت های بیش از حد و غیرضروری پرهیز کنید.

فرصت های جدیدی برای سرمایه گذاری و تجارت در پیش روی شما واقع شده است، این فرصت ها در نگاه اول وسوسه برانگیز و پرسود به نظر می رسد، اما بهتر است عجله نکنید و تمام جوانب این سرمایه گذاری را بررسی نمایید. انسان خوش مشرب و شوخ طبعی هستید و این خصوصیت شما را به نُقل مجلس هر انجمنی تبدیل کرده است. امروز عصبی و ناراحت از خواب بلند شده اید و حوصله کسی را ندارید. با این رفتار احتمال مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان در طول روز وجود دارد. برای تمدد اعصاب تان هم که شده وقتی را به انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و ورزش اختصاص دهید.

امروز با انرژی و سرحال از خواب بلند شده اید و احساس می کنید هیچ چیزی در طول روز سد راه شما نخواهد شد. این روحیه را به فال نیک بگیرید و با عزمی بیشتر از همیشه روز را شروع کنید. مدتی است که قصد خرید کالایی گران قیمت دارید اما تاکنون پول خرید این کالا فراهم نشده بود، امروز پولی به دست شما می رسد و شرایط خرید این کالا مهیا می شود. اما بهتر است تصمیم خود را از خرید این کالای گران قیمت با اهل منزل در میان بگذارید، چرا که ممکن است اعضای خانواده با شما موافق نباشند. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که می خواهد عشق اش را به شما با خرید هدیه ای ثابت کند و امروز هدیه ای جذاب و زیبا از او دریافت خواهید کرد. مدتی است که کار و زندگی مجالی برای اینکه به خودتان برسید به شما نداده، امروز اوقات فراغتی پیدا خواهید کرد تا حسابی با خودتان خلوت کنید. یکی از همکاران شما در محل کار ناخوش شده است و امروز باید کارهای او را انجام دهید و اجازه دهید این همکار تا بهبودی کامل، استراحت کند.

امروز پول خوبی دست شما می رسد، اما خرج های زندگی مجال استفاده این پول برای تفریح و خوش گذرانی را نمی دهد و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از دست شما خارج می شود. دائم به زندگی مردم سرک می کشید و این رفتار شما را به فردی فضول در نظر دیگران تبدیل کرده است. امروز روز خوبی برای دخالت در امور دیگران نیست و بهتر است این رفتار را کنار بگذارید و سرتان به زندگی خودتان باشد. چند روزی است که به خودتان قول داده اید دستی به سروروی منزل بکشید، اما امروز کارهای زیادی باید انجام دهید و فرصتی برای رسیدگی به منزل دست نخواهد داد. همسر یا عشق زندگی تان در بستر بیماری افتاده و برای اینکه ثابت کنید در خوشی و ناخوشی کنار او هستید، امروز را به پرستاری و رسیدگی به او اختصاص دهید.

به فکر پیشرفت و گسترش تجارت و کاسبی تان هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، امروز با یکی از همکاران تان که سابقه بیشتری در این شغل دارد صحبت کنید، این همکار راهنمایی های سودمندی را برای گسترش کار در اختیار شما قرار می دهد. انسان مشکل پسند و وسواسی هستید و دائم از کار دیگران ایراد می گیرید. این رفتار باعث شده تا اطرافیان علاقه ای به ادامه رابطه نداشته باشند و از شما دوری کنند. از قلم نیاندازید از هر دستی که بدهید از همان دست می گیرید و به جای سخت گیری به دیگران، رفتاری ملایم را با آنها در پیش بگیرید. چند روزی است که قصد خرید دارید و امروز زمان خوبی است که دست اعضای خانواده را بگیرید و گشتی در بازار بزنید.

سختی های زیادی در کار و زندگی کشیده اید، امروز تلاش شبانه روزی شما به بار می نشیند و نه تنها سود چشمگیری می کنید، بلکه اطرفیان در جریان تلاش های شما قرار می گیرند و قدرتان را بیشتر خواهند دانست. یکی از اطرافیان شما در آتش عشق می سوزد، این فرد را در رسیدن به عشق زندگی اش یاری کنید. برای حل مسائل زندگی حتماً با دوستان و آشنایان مشورت کنید و نظر آنها را جویا شوید، اما درنهایت تصمیم خودتان را با توجه به مشورت هایی که دریافت کرده اید اتخاذ نمایید.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: برترین ها
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17115

به "فال روزانه 16، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 16، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید