فال روزانه 24، 01، 1399

به گزارش بلاگ پو، فال روزانه 99.01.24

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در طول زندگی تان با موانع زیادی روبرو شده اید، اما در سالی که با تولدتان شروع نموده اید، هیچ چیزی سد راه شما نخواهد شد و فاصله ای با موفقیت نخواهید داشت. تابستان امسال دوستان و آشنایان برای یاری به شما آستین بالا می زنند. ماه مهر حساس ترین ماه سال تولدتان است و در این ماه با مسئله ای روبرو خواهید شد. در دی ماه امسال تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما به نفع تان است که قبل از هرگونه تصمیم گیری، جوانب کار را دوباره آنالیز نمایید.

فال روزانه 24، 01، 1399

کینه ای که از فردی به دل دارید را فراموش کنید و از در محبت و دوستی با اطرافیان وارد شوید. احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناشایستی زمینه دلخوری پدر یا مادر یا عظیمان فامیل را فراهم کنید. ممکن است میان شما و یکی از همسایه ها یا همکاران در محل کار سوء تفاهمی ایجاد گردد. رابطه ای که با همسر یا عشق زندگی تان دارید را سرشار از عشق و صفا کنید. امروز فرصتی پیدا می کنید تا دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید.

امروز اوقات فراغت زیادی پیدا می کنید تا با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. محتمل است که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل تان، خرج نمایید. فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار شما لذت می برند. روحیه ای کینه توزانه دارید و دائم به فکر انتقام و تلافی هستید، این روحیه چیزی به غیر از دشمن تراشی به دنبال ندارد و از امروز به بعد کینه توزی را کنار بگذارید و ساز دوستی و محبت را با دوستان و آشنایان کوک کنید. وقت بیشتری را در کنار همسر یا عشق زندگی تان سپری کنید و سرتان را با انجام کارهای پیش پاافتاده گرم نکنید. فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد امروز از در پند و نصیحت با شما وارد می گردد، به نفع تان است که نصیحت های این فرد را جدی بگیرید.

به خاطر داشته باشید که با لجبازی راه به جایی نخواهید برد. می خواهید زمانی از روز را در کنار دوستان قدیمی تان بگذرانید، اما ممکن است ولخرجی کنید و این دورهمی خرج زیادی روی دست تان بگذارد. برای تغییر مهمی که قصد انجام آن را دارید، نظر اعضای خانواده را جویا شوید. امروز با فرد سرشناس و مهمی دیدار خواهید کرد، این دیدار را به فال نیک بگیرید و صحبت هایی که این فرد با شما درمیان می گذارد را آویزه گوش کنید. همسر یا عشق زندگی تان خاطره ای از عشقی قدیمی را در ذهن شما تداعی می نماید. قرار است مهمانی کوچکی ترتیب دهید و در این مهمانی در کنار دوستان و آشنایان حسابی تفریح خواهید کرد.

با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا می شوید و از حمایت های این فرد برخوردار خواهید شد. مدتی است که به کسی پول قرض داده اید، امروز این فرد پولی که به وی قرض داده اید را باز می گرداند. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. احساس دلتنگی می کنید و دل تان برای یکی از دوستان یا آشنایان حسابی تنگ شده است. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برای شما چیزی کم نمی گذارد و حسابی هوای تان را دارد. روز خوبی را برای خرید در پیش رو دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. چند دست لباس جدید بخرید و هوای خودتان را داشته باشید.

رویکردی مثبت و آینده نگرانه به زندگی در پیش بگیرید. به کوشش های تان ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. امروز به مسئله ای مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. مسئله ای که سر راه تان قرار گرفته است را با مشورت با عظیمان فامیل پشت سر بگذارید. گله و شکایت را کنار بگذارید و اشکال تراشی نکنید. امروز شرایطی مهیا می گردد تا زمان زیادی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید.

امروز از پشتیبانی و حمایت اطرافیان برخوردار خواهید بود. دستی به سروروی منزل یا محل کار خود بکشید. سپاسگذار لطف و محبت بدون چشم داشت همسر یا عشق زندگی تان باشید. تنهایی را به حضور در جمع ترجیح می دهید و امروز فرصتی برای خلوت با خودتان پیدا می کنید. نگرانی های خود را با مصاحبه با دوستان صمیمی از بین ببرید.

اجازه ندهید مسائل زندگی شما را به زانو درآورد. احتمال ایجاد مشاجره ای میان اعضای خانواده وجود دارد. امروز به این نتیجه می رسید که توقع های بی جایی از یکی از اعضای خانواده دارید. روز خوبی را برای عاشقی انتخاب ننموده اید و بهتر است که عشق و عاشقی را به آینده موکول کنید. فرصتی برای مسافرت مهیا می گردد تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز حال خوشی ندارد و در بستر بیماری افتاده است. روحیه ای مالی و صرفه جو دارید و در طول عمرتان هرگز ولخرجی ننموده اید، این روحیه تا به امروز بارها شما را از مسائل مالی نجات داده است، در نتیجه صرفه جویی را ادامه دهید و از پس انداز و اندوخته مالی تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید.

اوقات فراغت زیادی دارید و امروز فرصتی برای استراحت پیدا می کنید. برای انجام کاری قصد سرمایه گذاری دارید، امروز زمان مناسبی برای سرمایه گذاری است، اما به خاطر داشته باشید که از این سرمایه گذاری در کوتاه مدت سودی به جیب نخواهید زد، اما اگر صبر پیشه کنید و زحمت بیشتری برای این سرمایه گذاری بکشید، در درازمدت سود چشمگیری روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. شرایطی برای عاشقی در پیش دارید و عشقی جگر سوز را تجربه خواهید کرد. نگرانی ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید. گوش تان به حرف های نادرست اطرافیان بدهکار نباشد و راه خودتان را بروید.

خیال بافی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی روبرو شوید. وقت خود را با انجام کارهای پیش پاافتاده تلف نکنید و فکری به حال گذر عمر با ارزش خود بردارید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما مطمئن باشید پولی که به وی قرض می دهید را هرگز بازپس نخواهد داد. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. صحبت های بی پرده و رک را کنار بگذارید و قبل از هرگونه سخنی، حسابی فکر کنید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. همسر یا عشق زندگی تان رفتار سخت گیرانه ای دارد و زندگی را به شما تنگ نموده است، در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که سخت گیری های بی دلیل را کنار بگذارد.

دخالت های بی جا در امور اطرافیان را کنار بگذارید و سرتان به کار خودتان باشد. از طرف یکی از عظیم ترهای فامیل پولی به دست تان می رسد و مسائل مالی تان انتها پیدا می نماید. انسان یک دنده ای هستید و این رفتار امروز زمینه دلخوری میان شما و یکی از اعضای خانواده را فراهم می نماید. همسر یا عشق زندگی تان امروز با انجام کاری که مورد تایید شما است، زمینه شادی و راضی تان را فراهم می نماید. خبرپراکنی را کنار بگذارید و به شایعه ها دامن نزنید.

چشم از سلامت خود برندارید و بیشتر از همواره مواظب وجود نازنین تان باشید. هزینه ای غیرمنتظره پیش روی شما قرار می گیرد. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به یاری تان می آیند و کارها سریع تر از چیزی که انتظارش را دارید به انتها خواهد رسید. خاطره های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می کنید که کودک درون تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده کردن خاطره های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز چشم از شما بر نمی دارد و از همواره بیشتر به فکر شما است.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: برترین ها
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 29010

به "فال روزانه 24، 01، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 24، 01، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید