فناوری 5G به تشخیص ویروس کرونا از راه دور یاری می نماید

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزموچاینا، شرکت ZTE با همکاری چاینا تله کام نشان داده فناوری نسل پنجم اینترنت می تواند در مبارزه علیه چالش های بهداشتی مهمی مانند شیوع ویروس کرونا در چین، یاری حال باشد.

فناوری 5G به تشخیص ویروس کرونا از راه دور یاری می نماید

این دو شرکت با همکاری یکدیگر و با استفاده از اینترنت5G به طور موفقیت آمیز مرکزی برای تشخیص بیماری کرونا از راه دور در بیمارستان وست چاینا و مرکز کلینیک بهداشت عمومی چنگدو در دانشگاه ایالت سیچوان ساخته اند.

در 25 ژانویه شرکت ZTE ایستگاه هایی متصل به یکدیگر و مجهز به فناوری 5G در اتاق کنفرانس بیمارستان وست چاینا برای تشخیص و درمان از راه دور ساخت. به این ترتیب اتاق کنفرانس از راه دور به سیستم های درمان و تشخیص ویروس کرونا متصل بود.

در 26 ژانویه این شرکت سیستم های توزیع 5G را در یک نقطه حساس دیگر فعال کرد. در نهایت هنگامیکه اینترنت5G در این منطقه راه اندازی شد، شرکت به بیمارستان وست چاینا، کلینیک بهداشت عمومی چنگدو و کمسیون بهداشت سیچوان یاری کرد تا از راه دور سرویس مشاوره ویدئویی را اجرا نمایند.

کمیسیون بهداشت سیچوان بیمارستان وست چاینا را به عنوان مرکز اصلی سیستم تشخیص و مشاوره 5G گفت.

این مرکز به 27 بیمارستان دیگر دسترسی دارد که طی شیوع ویروس کرونا در 2019 میلادی، بیماران مبتلا را پذیرش و درمان نموده اند.

علاوه بر آن ZTE تصمیم دارد تا نخستین سیستم تشخیص از راه دور ویروس کرونا در چین را بسازد که کل ایالت سیچوان را پوشش می دهد. به این ترتیب یک شبکه برای تشخیص از راه دور در بیمارستان هایی فراهم می گردد که در حال حاضر به ایالت ووهان یاری می نمایند.

در مرحله بعد ZTE تصمیم دارد تیم های پزشکی و نجات ایالت ووهان را به اینترنت5G مجهز کند تا آنها نیز بتوانند سرویس های تشخیص از راه دور را از بیمارستان وست چاینا دریافت نمایند.

این شرکت همچنین مشغول احداث شبکه ارتباطات برای بیمارستان لی شن شان در ایالت ووهان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1398 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19403

به "فناوری 5G به تشخیص ویروس کرونا از راه دور یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوری 5G به تشخیص ویروس کرونا از راه دور یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید