قتل زن جوان در زیرزمین

به گزارش بلاگ پو، زن جوان که در زیرزمین یک آپارتمان در شرق تهران سکونت داشت، به قتل رسید.

قتل زن جوان در زیرزمین

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه بلاگ پو پویا؛ ساعت 23 پنجشنبه مورخ 29 آذر 97، مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند، زن حدوداً چهل ساله ای در زیرزمین یک آپارتمان در خیابان هنگام به قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

تیم جنایی با حضور در صحنه جرم، با جسد چاقو خورده مقتول در یک خانه (زیرزمین آپارتمان مسکونی) روبرو شدند، آنالیز بیشتر نشان داد قاتل یا قاتلان علاوه بر حمله به مقتول با چاقو، وی را خفه نیز نموده اند و حدود دو روز از مرگ مقتول می گذرد.

کارآگاهان در نخستین گام سراغ برادر مقتول رفتند که وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خواهرم مدتی بود که با همسرش زندگی نمی کرد؛ وی جوابگوی تماسهای من و اعضای خانواده نبود به همین جهت نگران شدم و به خانه وی مراجعه کردم، اما باز هم جوابگو نبود که در نهایت موضوع را به پلیس و آتش نشانی گزارش دادم و پس از گشودن در خانه با جسد خواهرم روبرو شدیم.

در نهایت جسد مقتول با دستور قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 1 تیر 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24889

به "قتل زن جوان در زیرزمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل زن جوان در زیرزمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید