متن تقدیر و تشکر از همکاری

به گزارش بلاگ پو، یک متن تقدیر و تشکر از همکاری چه ویژگی هایی دارد؟ نامه تقدیر و تشکر اداری یا متن تشکر از همکاری چگونه نوشته می گردد؟ همراه ما باشید تا پاسخ سوالتان را دریافت کنید.

متن تقدیر و تشکر از همکاری

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - حتما شما هم برایتان پیش آمده که بخواهید در فضای کاری تان بابت یک همکاری خوب تقدیر و تشکر کنید، اما نمی دانستید ادبیات نامه تشکرتان را چگونه تنظیم کنید. دیدن نمونه های نامه های اداری با مضمون های تقدیرآمیز، می تواند به شما یاری کند تا یک نامه بدون نقص بنویسید. در ادامه مجموعه نمونه ای از متن تقدیر و تشکر از همکاری برای استفاده در انواع نامه های اداری آورده شده است.

متن تقدیر و تشکر از همکاری

سرکار خانم / جناب آقای ...

مدیر عامل محترم ...

تلاش های ارزنده شما و همکاران محترم تان در تبیین و نشر ضرورت های به کارگیری فنون و ابزار نوین اطلاعات و ارتباطات در توسعه و ارتقای عملکرد فعالیت های روابط عمومی قابل تقدیر و بدون شک زمینه ساز دستیابی و تحقق آرمان روابط عمومی الکترونیک در سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی است.

دبیرخانه دایمی همایش روابط عمومی الکترونیک، ضمن اعلام مراتب تقدیر و تشکر از جناب عالی و همکاران محترم به منظور مساعدت در برگزاری دومین همایش روابط عمومی الکترونیک، مزید توفیقات را از درگاه حضرت حق مسئلت می کند.

همیشه پیروز و موید باشید.

سرکار خانم/جناب آقای ...

از اینکه در کنف الطاف خاصه الهی چند سال متوالی را درکسوت خدمت به جامعه اسلامی به انجام وظیفه ای ثمربخش و موثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی توفیق (خدمت گزاری در مسند خدمت در … / بازنشستگی) را به آن جناب ارزانی داشته، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه ...، نهایت سپاس و قدردانی (کارمندان / پرسنل/ کارکنان و …) را خدمت حضرت عالی (و خانواده محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند) ابراز داریم.

(همکاران و ...) این (سازمان / …) هیچ گاه خاطره تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف (مدیریتی / اجرایی/ آموزشی/ پژوهشی / …) از یاد نمی برند و امیدوارند که در آینده نیز از حضور پرشور و استمرار همکاری شما در این (سازمان/ سازمان های دیگر/ ...) بهره مند و برخوردار باشند و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به نطاق فراق می کشد، رسن تسلی بخش خاطر ما خشنود خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.

شور شیرین خاطرات تلاش های شما همیشه در این (سازمان / اداره / شرکت/ …) که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما بر آن موج می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات، چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه بقیة الله خیرٌ لکم

لطف حق، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

سرکار خانم/جناب آقای …….

بدینوسیله از زحمات و تلاش های شما در راستای ……… و همکاری با این انجمن در برگزاری مراسمات و همایش های متعدد قدردانی می نماییم.

سلامتی و بهروزی شما را از خداوند مسئلت داریم.

⇐ متن تقدیر و تشکر از همکاری ⇒

سرکار خانم / جناب آقای ...

مدیریت محترم ...

برگزاری پیروزیت آمیز اولین نمایشگاه توانمندی های روابط عمومی های بخش غیردولتی، حاصل همدلی، همفکری و تلاش تمامی پاسداران فرهنگ کشور و دلسوزان عرصه اطلاع رسانی بود.

ازحضور فعال همکاران گرامی آن مجموعه تلاشگر صمیمانه سپاسگزاری می گردد.

سرکار خانم / جناب آقای ...

بدینوسیله از جنابعالی به علت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سال ها همکاری با این شرکت جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش کرده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید.

از خداوند متعال خواهانیم که گام های بعدی تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد.

برادر ارجمند جناب آقای ...

شهردار محترم ...

احتراما بر خود لازم می دانم از همکاری های صمیمانه حضرتعالی در مورد احداث زمین های ورزشی ساحلی که توسط آن شهرداری محترم اجرا شده تشکر و قدردانی نمایم. پیروزیت جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

رییس تربیت بدنی شهرستان ...

⇐ متن تقدیر و تشکر از همکاری ⇒

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای ...

شهردار محترم منطقه ...

سلام علیکم

با احترام ضمن آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای جنابعالی و همکاران محترم تان بدینوسیله از همکاری و مساعدت های شما عزیز بزرگوار با این نهاد مقدس جهت پیگیری برنامه های طرح اکرام ایتام و جذب حامی در آن مجموعه که باعث خوشحالی این عزیزان و و خشنودی خداوند متعال شده است کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سلامتی شما و خانواده گرامی تان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

به نام خدا

همکار ارجمند جناب آقای دکتر

سلام علیکم

بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی طی دوره چهار ساله عضویت در هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان تهران اعلام کرده. برای شما در تمام عرصه های زندگی آرزوی پیروزیت و بهروزی می نمایم.

دکتر ... رئیس کل

⇐ متن تقدیر و تشکر از همکاری ⇒

جناب آقای ...

با سلام

اکنون که در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و عنایات پروردگار الهی، دوران مسئولیت شما در سمت رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ... به سرانجام رسیده و خدمتگذاری در سنگر دیگری از نظام جمهوری اسلامی نصیب تان شده است، برخود لازم می دانم از زحمات و تلاش های ارزنده شما در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تشکر نمایم.

از خداوند متعال توفیق و سربلندی پیش از پیش شما را مسئلت می نمایم.

شما از چه نوع قلمی برای متن تقدیر و تشکر از همکاری استفاده می کنید؟ آیا نمونه های بالا برای تشریفات اداری مناسب هستند؟ نظرات و سوالات خود را در بخش نظرات سایت خبرنگاران با ما در میان بگذارید.

fun30t1.ir: شهر سرگرمی، در شهر سرگرمی کلی مطلب باحال براتون داریم

javedandld.ir: مجله جاودان | مجله خانه و خانواده ایرانی

منبع: setare.com
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 43196

به "متن تقدیر و تشکر از همکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن تقدیر و تشکر از همکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید