مجتبی عابدینی: فخری هرآنچه داشت را برای شمشیربازی ایران گذاشت، تصمیم به خداحافظی ندارم

به گزارش بلاگ پو، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر گفت: اینکه بخواهم از ورزش قهرمانی کناره گیری کنم، مطرح نیست و در حال حاضر چون زمان بیشتری دارم خواستم به تیمهای ملی نوجوانان و جوانان یاری کنم.

مجتبی عابدینی: فخری هرآنچه داشت را برای شمشیربازی ایران گذاشت، تصمیم به خداحافظی ندارم

مجتبی عابدینی در مصاحبه با خبرنگاران درباره اینکه گفته می گردد ممکن است تصمیمات مهمی در خصوص زندگی ورزشی خود بگیرد، بیان نمود: من هنوز بازی می کنم و تصمیم دیگری ندارم. فدراسیون هم این لطف و محبت را به من داشت که به تیمهای نوجوانان و جوانان یاری کنم. این تیم مسابقات قهرمانی دنیا را پیش رو دارد و چون در حال حاضر زمان بیشتری دارم و پیگیر درمان کتفم هستم، تصمیم گرفتم به این تیم یاری کنم و هیچ بحث دیگری مطرح نیست.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که حضور او در کادر فنی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان این شائبه را به وجود آورد که ممکن است بخواهد از ورزش قهرمانی کناره گیری کند و چنین چیزی مطرح هست یا خیر، تاکید نمود: چنین چیزی مطرح نیست و فعلا به تیمهای نوجوانان و جوانان یاری می کنم و این خواسته قلبی من است که سال ها تجربه خود را در اختیارشان بگذارم و آنها آینده شمشیربازی ایران هستند. امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم. این لطف آقای باقرزاده است که به من اعتماد کرد و تشکر می کنم.

کاپیتان تیم ملی سابر در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه امکان دارد در بازی های آسیایی هم حضور داشته باشد یا همه چیز بستگی به شرایط کتفش دارد، توضیح داد: بعد از المپیک پیگیر درمان کتفم بودم. دکتر اصلانی پزشک معالج من است و چند MRI و آرتروگرافی از کتفم انجام دادم تا با جزئیات شرایط را آنالیز کند. تا الان صلاح را برعمل کردن نمی بیند. تاندون های دست من 40 تا 45 درصد پارگی دارد و صلاح بر این بود با تزریق مشکل را حل کنیم و دلایلی که برای من آورد بسیار قانع کننده بود. طبق برنامه دکتر اصلانی جلو می روم و سه مرحله تزریق باید انجام دهم که یک مرحله آن انجام شد و فعلا با همین برنامه جلو می روم تا ببینم خدا چه چیز می خواهد.

عابدینی در خصوص تغییر و تحول در تیم ملی سابر و کناره گیری پیمان فخری و انتخاب امین قربانی به اسم سرمربی تازه گفت: خدا را شاکرم که پیمان فخری را برای شمشیربازی ایران گذاشت و شاید این جمله برایش کم باشد. او هر آنچه که داشت برای تیم ملی شمشیربازی ایران گذاشت و من به اسم کاپیتان تیم ملی، هم تیمی قدیمی او و برادر کوچکترش تشکر می کنم. قطعا پیمان فخری آنچه که صلاح دیده را انجام داده و او هیچ وقت برای شمشیربازی و ورزش ایران بد نخواسته است. برای امین قربانی هم که یاری پیمان فخری بود و کنارش کار کرد و الان به اسم سرمربی انتخاب شده است، آرزوی موفقیت می کنم. او دوست خوب و هم تیمی من بوده است. اکنون هم همه باید برای موفقیت این تیم دست به دست هم بدهیم. آقای فخری هم به اسم مدیر فنی تیم های ملی سابر فعالیت می نماید و ان شاءالله بتوانیم از نظرات فنی اش یاری بگیریم.

ملی پوش سابر ایران در خصوص شرایط تیمهای نوجوانان و جوانان و اینکه فدراسیون تا چه مقدار دستش را باز گذاشته است، گفت: روی این تیم قبلا کار شده و دو، سه نفر آنها مدال آسیایی جوانان دارند و با خود آقای قربانی هم این مدال ها را کسب نموده اند . البته در این دو سال که کرونا شیوع پیدا نموده است، بیشتر نفرات مسابقه ای نداشتند و الان قهرمانی کشور هم نمی توانیم برگزار کنیم بنابراین باید اردوها برگزار گردد تا ببینیم شرایط تمرینی نفرات چگونه بوده است.

او اضافه نمود: من، آقای شیر و رضایی نژاد به اسم مربی با تیم نوجوانان و جوانان کار می کنیم و برای اولین بار هشت نفر جوانان و هشت نفر نوجوانان را به اردو دعوت کردیم و خیلی ها خشنود شدند که تعداد زیادی به اردو دعوت شده اند. تمام تلاشمان بر این است تیم خوبی بسازیم و با توجه سن پایینی که نفرات دارند، می توان به اسم آینده داران شمشیربازی ایران روی آنها سرمایه گذاری کرد.

او در انتها گفت: از آقای باقرزاده رییس فدراسیون، پیمان فخری، امین قربانی و بعلاوه رضا حدادیان برای زحمت هایی که کشیده اند، تشکر می کنم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

batask.ir: ترجمه آنلاین و دارالترجمه آنلاین، ترجمه مقالات انگلیسی

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 54599

به "مجتبی عابدینی: فخری هرآنچه داشت را برای شمشیربازی ایران گذاشت، تصمیم به خداحافظی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتبی عابدینی: فخری هرآنچه داشت را برای شمشیربازی ایران گذاشت، تصمیم به خداحافظی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید