معمای عجیب رابطه زن بیمار با یک راننده تاکسی و کودک گمشده!

به گزارش بلاگ پو، تحقیقات برای پیداکردن نوزادی که یک زن بیمار ادعا می کند او را به تازگی به دنیا آورده است، در حالی آغاز شده که معلوم نیست این زن دچار توهم شده یا واقعا یک فرزند دختر دارد.

معمای عجیب رابطه زن بیمار با یک راننده تاکسی و کودک گمشده!

به گزارش شرق، یک سال قبل فرزندان زنی میانسال به نام میترا به مأموران خبر دادند مادرشان گم شده است. خانواده این زن به پلیس گفتند او در خانه جر و بحث و با حالت قهر منزل را ترک کرد و دیگر خبری از او ندارند.

پسر میترا به مأموران گفت: مادرمان زنی بسیار عصبانی و پرخاشگر بود و با همه درگیر می شد تا اینکه چند سال پیش فهمیدیم او دچار بیماری شدیدی است و اختلال شخصیت دارد. پزشکان گفتند او درمان نمی گردد و برای اینکه بتوان کنترلش کرد باید دارو بخورد. همان زمان پدرم مادرم را طلاق داد. ما بعد از جدایی آن ها با مادرمان زندگی می کردیم. ما بزرگ بودیم و می توانستیم از عهده خودمان برآییم. البته پدرمان خرجی زندگی ما را می داد. روز حادثه مادرم دوباره در خانه درگیری ایجاد و پرخاشگری کرد. ما به شدت دعوا کردیم بعد مادرم با حالت قهر خانه را ترک کرد. ما فکر می کردیم مثل همیشه چند ساعت بعد برمی گردد، اما مادرم دیگر برنگشت. هرچه به تلفنش زنگ زدیم، خاموش بود. مادرم به خاطر اختلال شدید شخصیت که دارد و مدام دچار توهم می گردد، حتما باید داروهایش را بخورد. زمانی که تحقیقات در این خصوص آغاز شد، هیچ ردی از میترا به دست نیامد تا اینکه مدتی قبل تلفن همراه این زن که شماره آن در اختیار پلیس قرار داشت روشن شد و مأموران متوجه شدند او در اطراف پاکدشت زندگی می کند. با حضور مأموران در محل و دریافت حکم ورود به منزل از سوی مقام قضائی میترا شناسایی و بازداشت شد. زمانی که این زن بازداشت شد، گفت: وقتی در خانه دعوا کردیم و قهر کردم، بیرون آمدم و با یک راننده تاکسی آشنا شدم. به او گفتم خسته شده ام و بچه هایم اذیتم می کنند. با آن راننده به خانه اش رفتم و بعد هم به عقد موقت او درآمدم. وقتی با هم عقد بودیم من باردار و صاحب یک دختر شدم. دخترم تازه به دنیا آمده و به من نیاز دارد، اما پلیس من را بازداشت کرد. ما رابطه نامآغاز نداشتیم و با هم ازدواج کرده ایم.

با توجه به ادعایی که این زن مطرح نمود، مأموران به سراغ راننده تاکسی رفتند تا متوجه شوند بچه کجاست، چون در روز بازداشت میترا مأموران کودکی را در خانه ندیده بودند. مرد راننده به مأموران گفت: ما زندگی خوبی داشتیم و همه چیز خیلی عالی بود تا اینکه همسرم بازداشت شد، اما ما بچه ای نداریم.

این در حالی است که زن میانسال بر داشتن نوزاد پافشاری کرده است. او که به خاطر اتهام رابطه نامآغاز در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران حاضر شده بود، گفت: من بچه را به دنیا آوردم و حتی آدرس بیمارستان و روزی را که به آنجا رفتم، به یاد دارم و آن را می توانم در اختیار مأموران قرار دهم. من دختر نداشتم و این دختر را خدا به من داد، چون خیلی تنها بودم.

با این حال مردی که با این زن رابطه داشته، ادعا می کند آن ها فرزندی نداشتند؛ از سویی فرزندان این زن نیز مدعی هستند مادرشان زمانی که داروهایش را مصرف نمی کند، دچار توهم می گردد و تصورات عجیبی می کند.

پسر این زن گفت: ما از راننده تاکسی به خاطر رابطه ای که با مادرمان داشته شکایت داریم. چون مادر ما بیماری روانی دارد و بسیاری از کارهایش دست خودش نیست و اصلا متوجه نیست چه کار می کند. این مرد از مادر ما سوءاستفاده کرده و ما از او شکایت داریم. او کاری کرده که مادر ما دچار توهم گردد و تصور کند فرزندی به دنیا آورده است.

زن میانسال همچنان تأکید می کند یک فرزند دارد و چند روز بیشتر از به دنیاآمدنش نگذشته بود که بازداشت شده و مردی که با او رابطه داشته حتما می داند این کودک کجاست. به این ترتیب قضات دستور دادند تا ادعای زن میانسال مورد بررسی قرار بگیرد و از بیمارستانی که زن مدعی است بچه را در آن به دنیا آورده استعلام گردد. همچنین قضات زن میانسال را به پزشکی قانونی نیز معرفی کردند تا ادعای فرزندانش درخصوص اختلال روانی او مورد بررسی قرار گیرد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 31450

به "معمای عجیب رابطه زن بیمار با یک راننده تاکسی و کودک گمشده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای عجیب رابطه زن بیمار با یک راننده تاکسی و کودک گمشده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید