نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی در ترم جاری، تمدید مهلت ثبت نام وام

به گزارش بلاگ پو، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت نام برای دریافت وام های دانشجویی تا 15 اردیبهشت 99 اطلاع داد و گفت: محاسبه دریافت اجاره بها و اخذ آن از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه ها است.

نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی در ترم جاری، تمدید مهلت ثبت نام وام

به گزارش خبرنگاران، دکتر ناصر مطیعی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به شروع سال نو و شرایط حاد کشور در مواجهه با شیوع ویروس کرونا و مسائل بهداشتی، مالی و اجتماعی ناشی از آن و نظر به تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، تدابیری را برای یاری به دانشجویان و حمایت از دانش آموختگان اتخاذ نموده ایم.

وی اضافه نمود: محاسبه دریافت اجاره بها و اخذ آن از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه ها است و دانشجویان بابت ایام تعطیلی دانشگاه و خوابگاه ها صرفا به دلیل شیوع ویروس کرونا ملزم به پرداخت اجاره بها نخواهند بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه نمود: همچنین سررسید تسهیلات دانشجویی دانش آموختگان از ابتدای اسفند ماه 1398 تا خاتمه اردیبهشت ماه 1399 به مدت سه ماه تمدید می گردد.

وی توضیح داد: به منظور رفاه حال دانشجویان مهلت ثبت نام وام های دانشجویی که قبلا تا خاتمه فروردین ماه 1399 تمدید شده بود، مجددا تا 15 اردیبهشت ماه 99 تمدید شده و مهلت مذکور پس از این تاریخ، مجدد تمدید نخواهد شد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23321

به "نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی در ترم جاری، تمدید مهلت ثبت نام وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی در ترم جاری، تمدید مهلت ثبت نام وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید