هوشمندسازی یارانه نان به گلستان رسید

به گزارش بلاگ پو، استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت نظارت بر واحد های نانوایی گفت: نصب کارت خوان های نو در نانوایی های استان گلستان شروع شد.

هوشمندسازی یارانه نان به گلستان رسید

به گزارش تسنیم، علی محمد زنگانه صبح امروز در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهارداشت: در مدت 2 هفته در همه نانوایی های استان دستگاه کارت خوان نصب خواهد شد تا نظارت بیشتری بر نحوه توزیع ارائه نان صورت گیرد.

وی اضافه نمود: در مدت 2 هفته هوشمندسازی حمل آرد نیز صورت می گیرد. باید با همکاری فرمانداری ها و قرارگاه 17 ربیع نظارت ها افزایش یابد.

استاندار گلستان تاکید نمود: مجوز نانوایانی که تخلفات متعددی را مرتکب می شوند لغو خواهد شد و کوشش می کنیم این چرخه معیوب را اصلاح کنیم تا بدین وسیله تنبیهات به عنوان عاملی بازدارنده تبدیل شوند.

وی بعلاوه ضمن عذرخواهی از مردم بابت سختی ها و مسائلی که در دریافت نان با آن روبرو شده اند اعلام نمود: امیدواریم با صبوری مردم فرایند معیوب آرد و نان اصلاح گردد و شاهد کاهش مسائل مردم شریف مان باشیم.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان هم در این جلسه گفت: با هدف مردمی سازی یارانه ها نصب کارت خوان های نو را در نانوایی های سه شهرستان آزادشهر، علی آباد کتول و گرگان شروع نموده ایم و قرار است تا خاتمه خرداد تمام نانوایی استان به این دستگاه ها مجهز شوند.

افشار اضافه نمود: در حال حاضر هزار دستگاه کارت خوان تهیه شده که در حال نصب است. نصب این دستگاه ها رایگان بوده و هزینه ای برای نانوایی ها ندارد و اجباری است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان اضافه نمود: مردم می توانند با تمام کارت های بانکی بدون محدودیت از نانوایی ها خرید نمایند.

وی درباره قیمت نان گفت: قیمت نان افزایش نخواهد یافت و عرضه نان و سهمیه آرد نانوایی ها مانند قبل خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 64499

به "هوشمندسازی یارانه نان به گلستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوشمندسازی یارانه نان به گلستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید