هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم، افزایش 47 درصدی ترددها نگران کننده است

به گزارش بلاگ پو، رییسی گفت: افزایش 47 درصدی تردد ها نگران کننده است و شاهد افزایش موارد سرپایی کرونا در بعضی استان ها هستیم.

هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم، افزایش 47 درصدی ترددها نگران کننده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: خوشبختانه در کشور ما شرایط به گونه ای است که با رعایت دستورالعمل ها شرایط نسبتا خوبی داریم و باید اعلام کنیم امروز هیچ شهر قرمزی در سطح کشور نداریم و شهرهای قرمز استان مازندران امروز به نازنجی تبدیل شدند و در مجموع 19 شهر نارنجی، 157 شهر زرد و 256 شهر آبی داریم و این نشان می دهد شرایط شادمان نماینده است .

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: تذکر جدی می دهم که شاهد کاهش رعایت دستورالعمل ها در هفته گذشته بودیم و موارد متعددی از شهرهای مختلف گزارش شده است و یکی از شهرها کاشان بود که تذکر جدی می دهیم و امیدواریم رعایت این دستورالعمل ها را به صورت سختگیرانه جبران نمایند.

رییسی افزایش ترددهای بین استانی را نگران نماینده خواند و گفت: یکی از نگرانی های ما افزایش 47 درصدی ترددهاست، این ترددها نسبت به اول دی ماه 47 درصد افزایش پیدا نموده و این شرایط نگران نماینده است. هر گونه رعایت نکردن دستورالعمل ها، شرایط را به شرایط قبل باز می گرداند. این افتخار که مردم درباره کنترل بیماری آفریدند، کم نظیر است. از طرفی حتما باید مراقبت کنیم چرا که در غیر این صورت کسب و کارها و همه شهرها تحت تاثیر محدودیت ها قرار می گیرند و آن موقع محدودیت ها باید تشدید شوند و شاهد تعطیلی مشاغل خواهیم بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 42468

به "هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم، افزایش 47 درصدی ترددها نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم، افزایش 47 درصدی ترددها نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید