وزارت دادگستری آمریکا وکیل مدافع رئیس جمهور می گردد

به گزارش بلاگ پو، وزارت دادگستری آمریکا به جای تیم حقوقی رئیس جمهور این کشور، وکالت او در پرونده رسوایی اخلاقی اش را برعهده می گیرد.

وزارت دادگستری آمریکا وکیل مدافع رئیس جمهور می گردد

به نقل از پایگاه خبری هیل، وزارت دادگستری آمریکا گفت این وزارتخانه باید در پرونده تجاوز به یک نویسنده آمریکایی به جای وکلای شخصی از دونالد ترامپ دفاع کند.

وزارت دادگستری آمریکا روز سه شنبه در استدلالی جالب توجه گفت در پرونده رسوایی اخلاقی که جین کارول در آن رئیس جمهور را به تجاوز متهم نموده، باید به جای تیم حقوقی او وارد عمل گردد.

این وزارتخانه در نامه ارسالی به دادگاه منطقه ای جنوب نیویورک برای توجیه درخواست خود برای دفاع از رئیس جمهور در پرونده رسوایی اخلاقی و انتقال شکایت از دادگاه ایالتی به دادگاه فدرال به قوانین فدرال استناد کرد.

جفری بوسرت، دستیار دادستان کل آمریکا استدلال های وزارت دادگستری این کشور برای برعهده دریافت دفاع از رئیس جمهور در این پرونده را گفت. پس از آنکه قاضی منطقه ای نیویورک به جین کارول اجازه داد تا پرونده شکایت خود از ترامپ را پیگیری کند، به دلیل همزمانی این اقدام با زمان حساس انتخاباتی و احتمال عزل ترامپ قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سوم نوامبر وزارت دادگستری وارد عمل شد.

این خبرنگار و مقاله نویس آمریکایی اولین بار در در ماه نوامبر 2019 از ترامپ برای اذیت و آزار جنسی او طرح دعوی کرد. نویسنده و مقاله نویس آمریکایی رئیس جمهور آمریکا را متهم کرد که نزدیک به 23 سال پیش در اتاق پرو فروشگاهی او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. پیشتر دو زن در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز اظهارات کارول را تائید کردند و گفتند که او داستان آزار جنسی خود را در دهه 1990 میلادی برای آن ها توضیح داده است.

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اتهامات مطرح شده از سوی کارول ضمن تکذیب آن گفت: از این دسته زن ها خوشم نمی آید.

این نویسنده آمریکایی پیشتر در ماه ژوئن سال 2019 گفته بود قصد پیگیری اقدام قانونی علیه رئیس جمهور آمریکا را ندارد. ، باشگاه خبرنگاران

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 33812

به "وزارت دادگستری آمریکا وکیل مدافع رئیس جمهور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت دادگستری آمریکا وکیل مدافع رئیس جمهور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید