کمپین ترامپ از سی ان ان شکایت کرد

به گزارش بلاگ پو، ایسنا نوشت:کمپین انتخاباتی ترامپ از شبکه خبری سی.ان.ان بابت انتشار مطلبی در تخریب وجهه این کمپین شکایت کرد.

کمپین ترامپ از سی ان ان شکایت کرد

به نوشته روزنامه نیویورک پست، این سومین شکایت کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از یک نهاد خبری در 10 روز گذشته محسوب می شود.

در این شکایت آمده که سی.ان.ان به صورت عمدی بیانیه های غلط و بی اعتبار کننده را درباره کمپین ترامپ منتشر کرده که به دنبال کمک از روسیه برای پیروزی در انتخابات 2020 است.

در این شکایت همچنین آمده که این بیانیه ها مربوط به یک سرمقاله منتشر شده از سوی این شبکه در تاریخ 13 ژوئن 2019 به نوشته لری نوبلاست.

در شکایت کمپین ترامپ آمده، در این سرمقاله ادعا شده کمپین ترامپ خطرات و منافع بالقوه کمک دریافت مجدد از روسیه در انتخابات 2020 را ارزیابی کرده و تصمیم گرفته تا این گزینه را روی میز بگذارد و با وجود آنکه تیم حقوقی ترامپ درخواستی را برای حذف این مطلب و عذرخواهی ماه گذشته ارسال کرد، شبکه خبری سی.ان.ان همچنان این مطلب را در وبسایت خود نگه داشت.

جنا الیس، مشاور ارشد حقوقی کمپین ترامپ گفت: در این شکایت آمده که به شبکه سی.ان.ان درباره این اشتباه در مطالب منتشر شده اطلاع رسانی شده بود اما آنها عمدا برای تخریب وجهه کمپین تلاش کردند و در عین حال خوانندگان خود را به سمت و سویی نادرست کشاندند.

این طرح شکایت پس از آن مطرح شد که کمپین انتخابات 2020 آمریکا از واشنگتن پست روز سه شنبه و نیویورک تایمز در روز چهارشنبه گذشته شکایت کرد.

مشاور ارشد حقوقی کمپین ترامپ گفته که این سه شکایت منتشر کنندگان را بابت بی توجهی به گزارش های نادرست و همچنین عدم انتشار اخبار درست مسئول می داند. اظهارات دروغین طبق قانون اساسی ایالات متحده محافظت نمی شود. بنابراین، این شکایت ها هیچ تأثیر مطلوبی بر آزادی مطبوعات نخواهند داشت. اگر روزنامه نگاران در اظهارات و گزارش های خود دقیق تر باشند، این امر می تواند یک پیشرفت مثبت باشد و چنین پرونده هایی هم مطرح نمی شوند.

310311

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21380

به "کمپین ترامپ از سی ان ان شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین ترامپ از سی ان ان شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید