خاتمه بهمن ماه آخرین مهلت جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، محمدعلی شجاعی شامگاه شنبه در شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی با تاکید بر جمع آوری بخاری های نفتی از سطح مدارس استان، اظهار کرد: برای اجرای این امر مهم فرصت نمی دهم چرا که شرایطی فراهم کردم تا همه در کنار هم قرار بگیرید و این معظل را به هر شکل شده از سر راه بردارید و یک کار اساسی انجام دهید.

خاتمه بهمن ماه آخرین مهلت جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس

شجاعی با بیان اینکه احتیاجهای خراسان شمالی باید اولویت بندی گردد، اضافه نمود: پس از گذشت چهل سال از انقلاب بعضی از مسائل و چالش ها در شان استان و کشورمان نیست.

وی با اعتراض بر اینکه تنها یک بند از هشت مصوبه شورای قبل تا نیمه راه را رفته است، گفت: حفظ شان شورای آموزش و پرورش لازم است و مسائلی که به صورت درون سازمانی حل می گردد در این شورا مطرح نگردد.

رئیس شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی با ابراز تاسف از اینکه در این استان اجرایی نشدن مصوبات جلسات عادی شده است بیان کرد: در جلسه شورای مصاحبه با چنین شرایطی روبرو شدم و برای همین برایم موضوع جدید نبود.

شجاعی از آموزش و پرورش خواست تا لیستی از مصوبات اجرایی شده شورا را به صورت مستند به دفتر استاندار ارائه دهند و مصوبات اجرا نشده را ظرف یک بازه زمانی مشخص شده به مرحله اجرا برسانند.

بازنگری در اولویت های آموزش و پرورش

استاندار خراسان شمالی همچنین از دبیرخانه شورا خواست تا بیشتر پیگیر مصوبات باشد و بدون تعارف مطالبه گری کند تا مصوبات روی کاغذ باقی نماند.

وی اظهار کرد: جلسه بعدی شورای آموزش و پرورش احتیاجها و مسائل اساسی لیست و به استحضار اعضای شورا رسانده تا نظرات جمع بندی و پخته گردد.

شجاعی تاکید نمود: تمام اعضای شورای آموزش و پرورش با اشراف به مصوبات در جلسه حضور یابند چراکه موارد مطرح شده در این جلسه را حتی یک فرد خارج از شورا نیز می توانست عنوان کند.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه مسائلی در شورا مطرح می گردد که آموزش و پرورش از عهده آن بربیاید، گفت: حرف هایی را بزنید که در حد و وزن جلسه باشد و قابلیت اجرایی داشته باشد، حل نکردن مسائل هنر نیست.

شجاعی همچنین با مهلت یک هفته ای به ارگان های دولتی اظهار داشت: تمام دستگاه های دولتی موظف هستند به استناد مصوبه شورای آموزش و پرورش سالن های ورزشی خود را در اختیار مدارس قرار دهند تا احتیاج مدارس در ارتباط با فضاهای ورزشی رفع گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 3972

به "خاتمه بهمن ماه آخرین مهلت جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه بهمن ماه آخرین مهلت جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید