پیش بینی شلوغ ترین میزبانی اهواز از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/خوزستان رییس هیات شطرنج خوزستان گفت: پیش بینی می کنیم، شطرنج بازان داخلی و خارجی، امسال استقبال بهتری از مسابقات بین المللی جام کارون داشته باشند.

پیش بینی شلوغ ترین میزبانی اهواز از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون

عبدالامیر خطیب زاده، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: اهواز از پنجم تا یازدهم اسفندماه به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، میزبان این تورنمنت بین المللی خواهد بود که با دستور استاندار خوزستان به چند شرکت و همچنین اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای کمک به برگزاری هر چه بهتر این مسابقات، خدا را شکر اکنون شرایط برای برگزاری مهیا است.

وی با بیان این که رقابت های بین المللی شطرنج جام کارون در فدراسیون آسیایی و جهانی خوشنام شده است، گفت: نکته قابل تامل این است که تمام شطرنج بازان خارجی که طی سال های گذشته در مسابقات اهواز شرکت کرده اند، از نحوه برگزاری و میزبانی راضی بوده اند.

رییس هیات شطرنج خوزستان مطرح نمود: سال گذشته حدود 360 شطرنج باز در این تورنمنت شرکت کردند و امسال پیش بینی مان این است که شاهد رقابت های شلوغ تری در اهواز نسبت به دو میزبانی قبلی باشیم. سال گذشته حدودا 400 نفر در سه جدول در این جا با هم به رقابت بپردازند. به هر حال وقتی میزبانی دوره های قبلی خوزستان خوب بوده است، همین باعث می شود که چه شطرنج بازان داخلی و چه خارجی، با رغبت بیشتری مجددا به اهواز بیایند.

وی با بیان این که فدراسیون نیز از میزبانی ها خوزستان از جام کارون رضایت دارد، گفت: برگزاری این رقابت ها در خوزستان هم برای شطرنج بازان و هم برای داوران خوزستانی خوب است زیرا در ریتینگ ورزشکاران کوچک و بزرگ ما تاثیر دارد و داوران استان نیز نُرم می گیرند و ارتقا پیدا می کنند. ضمن این که اکنون در داوری خودکفا شده ایم و تعداد داوران بین المللی استان، افزایش پیدا کرده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 20138

به "پیش بینی شلوغ ترین میزبانی اهواز از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شلوغ ترین میزبانی اهواز از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید