کادر فنی هر کاری می توانست انجام داد، به هیچ عنوان ناامید نیستم

به گزارش بلاگ پو، یونس امامی یکی از مدعیان تیم ملی کشتی آزاد که مدتی است به وزن 74 کیلوگرم آمده، انگیزه بالایی برای درخشش در وزن جدید و حضور در المپیک دارد. وی که همچون دیگر آزادکاران اردوی تیم ملی چاره ای جز تمرینات انفرادی ندارد به خبرنگاران گفت: کشتی ایران فرایند خوبی را بعد از رقابتهای قهرمانی آسیا در هندوستان که با کسب عنوان قهرمانی همراه بود، طی می کرد. اما ویروس کرونا باعث شد همه چیز تغییر کند و فرایند تمرینات گروهی و درون اردویی ما هم دچار وقفه گردد.

کادر فنی هر کاری می توانست انجام داد، به هیچ عنوان ناامید نیستم

وی توضیح داد: به عنوان یکی از آزادکاران مدعی که حضور در رقابتهای گزینشی المپیک در آسیا و حتی رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک را نشانه رفته ام، باید شرایط جسمی و روحی خود را در حد ایده آل و راضی نماینده نگه دارم. مطمئناً تعطیلی اردوهای تیم ملی به معنای مرخصی و دوری ما از تمرینات نبوده و نیست و حتی در زمان تعطیلی اردوها هم تحت نظارت مربیان تیم ملی در حال تمرین بودیم.

آزادکار مدعی تیم ملی کشتی ایران اضافه نمود: در این شرایط که همه چیز تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته، تمامی متولیان کشتی در حد توان شأن کوشش می نمایند که برنامه های کشتی گیران با لطمه همراه نشود. کادر فنی نیز در این مدت مدام با ما در تماس بود تا بچه ها به خوبی از راه دور هدایت و هدایت شوند و خودشان را برای بازگشت به اردو در شرایط مطلوبی نگه دارند.

وی گفت: ما چاره ای جز کنار آمدن با شرایط کنونی را نداریم و باید سعی کنیم به هر طریق از این شرایط برای دور نشدن از آمادگی جسمانی خودمان بهره ببریم. ناامیدی و قبول شکست هیچ فایده ای ندارد و باید در همین شرایط هم به بهترین شکل از زمان به جامانده تا المپیک استفاده کنیم. اوضاع کنونی کشتی دنیا برای تمامی کشورهای مدعی یکسان است و شرایط به گونه ای رقم خورده که تمامی کشورها به نوعی با این ویروس دست و پنجه نرم می نمایند.

امامی در مورد سال جدید و اهداف و برنامه های خود نیز گفت: مهمترین هدف من در سال جدید، کوشش و تمرین برای رسیدن به المپیک است. می دانم که در این راه پر فراز و نشیب باید شبانه روز کوشش کنم، اما به هیچ عنوان با توجه به تعطیلی اردوها هم ناامید نیستم و تا جایی که بتوانم برای رسیدن به هدفم می جنگم. امیدوارم کادر فنی با نظر مساعد روی توانایی های من زمینه اعزام به مسابقات گزینشی المپیک را فراهم کند و این فرصت را به من بدهد تا شایستگی خود را اثبات کنم.

وی در انتها با آرزوی سلامتی برای تمامی مردم ایران گفت: تنها دعایی که لحظه تحویل سال در ذهنم مرور کردم، سلامتی تمامی مردم ایران و انتها روزهای سخت کنونی و برطرف ویروس کرونا بود. ضمن اینکه مثل همواره با خودم مرور کردم که المپیک را در پیش داریم و من باید به عنوان یکی از مدعیان تیم ملی برای رسیدن به هدفم، سخت کوشش کنم. امیدوارم سال جدید رفته رفته به روزهای روشن و عادی خود بازگردد و مردم بتوانند با پشت سر گذاشتن این ایام سخت و ناگوار وارد روزهای مطلوب شان شوند.

ایپتن

ایپتن | آخرین اخبار و مقالات گردشگری

مجله توسعه دهنده

مجله توسعه دهنده | مجله تکنولوژی و علوم رایانه
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 22766

به "کادر فنی هر کاری می توانست انجام داد، به هیچ عنوان ناامید نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادر فنی هر کاری می توانست انجام داد، به هیچ عنوان ناامید نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید