گله سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر از اعزام نشدن به پارالمپیک

به گزارش بلاگ پو، سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر گفت: مسوولین کمیته ملی پارالمپیک باید در تصمیم گیری خود برای اعزام نکردن تیم ملی بسکتبال باویلچر به توکیو احساسی برخورد نکنند و عدالت را درنظر بگیرند.

گله سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر از اعزام نشدن به پارالمپیک

مازیار عظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: هنوز اعزام نشدن تیم ملی بسکتبال با ویلچر به بازیهای پارالمپیک توکیو قطعی نشده است و مسوولان کمیته ملی پارالمپیک تا فروردین فرصت دارند تا تصمیم نهایی خود را به کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کنند.

وی گفت: در طول تاریخ بسکتبال باویلچر ایران تیمی نداشتیم که این همه بازیکن لژیونر در لیگ های اروپایی بازی کنند. درست است در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه سوم آسیا شدیم اما به جرات می توانم بگویم که اگر این تیم به توکیو اعزام شود بر روی سکوی قهرمانی قرار می گیرد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر اظهار کرد: بیشتر بازیکنان تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران در لیگ های اروپایی بازی می کنند که به خاطر عشق به ایران و رقابت زیر پرچم کشورمان پیشنهادات زیادی را از سایر کشورها تا به امروز قبول نکردند، اما این نوع تصمیم گیری تبعات دارد و سبب می شود تا بازیکنان به کشورهای دیگر مهاجرت کنند.

عظیمی افزود: طی یکسال گذشته بازیکنان برای کسب سهمیه و حضور در پارالمپیک توکیو سختی های زیادی را کشیدند تا از حیثیت و حق بسکتبال با ویلچر ایران در پارالمپیک به خوبی دفاع کنند، در حقیقت شرایط بازیکنان در این دوره راضی کننده تر از دوره های قبل است و در صورت اعزام هدفمان تنها کسب عنوان قهرمانی در توکیو خواهد بود.

وی در انتها گفت: امیدوارم مسوولین کمیته ملی پارالمپیک در تصمیم گیری خود عمیق تر و عادلانه تر نگاه کنند تا بازیکنان بسکتبال باویلچر جهت را با انگیزه بیشتری ادامه دهند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19323

به "گله سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر از اعزام نشدن به پارالمپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گله سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر از اعزام نشدن به پارالمپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید