یک ایجنت قدوس را فریب داد

توافق رن و اوئسکا، اتفاقی قابل پیس بینی است،بخصوص حالا که حدود دو هفته از مهلت نقل و انتقالات در لوشامپیونه باقی مانده و رن هم به دنبال جذب یک مهاجم و تقویت خط حمله اش است.

یک ایجنت قدوس را فریب داد

به گزارش خبرنگاران ، امیر اسدی، بلاتکلیفی سامان قدوس، نه تنها این بازیکن بلکه باشگاه اوسترسوند را نیز در شرایط عجیبی قرار داده. باشگاهی که برای انتقال سامان، چشم به سود چند میلیون یورویی دوخته تا در این تابستان و بعد از کن سما، بروا نوری و الحاجی گرو، پولی جدید به جیب بزند. قدوس برای انتقال، ابتدا به اسپانیا رفت، با مدیران باشگاه اوئسکا پیش قراردادی امضا کرد و بعد به سوئد برگشت تا رضایت مدیران اوسترسوند را برای این انتقال جلب کند. اتفاقی که هرگز رخ نداد، چون همه این مذاکره ها بدون اطلاع کیندبرخ-رییس باشگاه اوسترسوند- انجام گردیده بود.

کیندبرخ برای فروش قدوس، با رن به توافق رسید. باشگاهی در فرانسه با مربیگری صبری لاموشی. رن برای قدوس برنامه های بسیاری در سر داشت. ابتدا بازدید از امکانات باشگاه و سپس امضای قرارداد و معرفی به هواداران. مبلغ انتقال هم به تأیید دو باشگاه رسیده بود. 3،5 میلیون یورو به علاوه گرفتن 20 درصد از انتقال بعدی قدوس.

هنوز سامان با رن قراردادی امضا ننموده بود که باشگاه اوئسکا به سیم آخر زد و بحث شکایت از بازیکن و باشگاه فرانسوی را به میان کشید. بحثی که رن را برای جذب قدوس کمی بی میل کرد و البته تا حدودی ترساند. حتی اگر پیش قراردادی که قدوس با هوئسکا امضا نموده، ارزش آنچنانی نداشته باشد. قدوس دو فصل دیگر به اوسترسوند تعهد دارد و در این توافق، هیچ اثری از موافقت باشگاه سوئدی وجود ندارد. تنها تهدیدی که می تواند از سوی اوئسکا و فیفا اعمال گردد، جریمه سامان قدوس است که البته رقم و مدتش تعیین نیست.

مدیران باشگاه اوئسکا البته معتقدند سامان قدوس بازیکن آنهاست و باید هر چه زودتر به اسپانیا برود و در تمرینات این تیم شرکت کند. اتفاقی که حالا نه سامان زیر بار آن می رود و نه کیندبرخ که در سوئد و بحث فروش بازیکن، یک مدیر توانا و کاربلد است. در بحث انتقال و حضور قدوس در اسپانیا، یکی از ایجنت های اسپانیایی که نزدیک به باشگاه اوئسکا است، با انتشار تصاویری از امضای قرارداد قدوس، مشکلات بسیاری برای او ساخت و همین سبب شد تا سامان قید حضور در لالیگا را بزند، حتی به قیمت اینکه تا زمستان در اوسترسوند بماند و در لیگ سوئد بازی کند.

کیندبرخ نیز به این نکته پی برده که در بحث انتقال سامان به اوئسکا، گروهی این بازیکن را فریب داده اند، بخصوص با عکس هایی که منتشر نموده اند. عکس هایی که قرار بود بعد از توافق اوئسکا با اوسترسوند در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. به همین دلیل او پای خود را در یک کفش نموده و با حضور قدوس در لالیگا مخالفت نموده است. حتی اگر سودی چند میلیون یورویی نصیب باشگاه اوسترسوند نگردد.

مهلت نقل و انتقالات لالیگا به سرانجام رسیده و قدوس بدون امضای قراردادی رسمی و مخالفت باشگاه اوسترسوند، دیگر نمی تواند برای اوئسکا بازی کند. هر چند مدیران ابن باشگاه نظر متفاوتی دارند. بنابراین یک راه می ماند، اینکه دو باشگاه رن و اوئسکا با هم به توافق برسند و انتقال قدوس به فرانسه نهایی گردد. اتفاقی که قابل پیش بینی است، بخصوص حالا که حدود دو هفته از مهلت نقل و انتقالات در لوشامپیونه باقی مانده و رن هم به دنبال جذب یک مهاجم و تقویت خط حمله اش است.

منبع: ایران ورزشی

به "یک ایجنت قدوس را فریب داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایجنت قدوس را فریب داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید