ارایه خدمات مالیاتی به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک

به گزارش بلاگ پو، تهران (پانا) - معاون فناوری های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از ارائه خدمات مالیاتی به مردم و مودیان به یاری پنجره واحد خدمات الکترونیک اطلاع داد.

ارایه خدمات مالیاتی به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک

به گزارش سازمان امور مالیاتی، هادی خانی گفت: به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک، مجموعه ای از خدمات مالیاتی به مردم و مودیان به طور متمرکز و به طور الکترونیک ارایه می گردد.

وی اضافه نمود: پرونده الکترونیک مودی، فرایند کامل پرداخت مالیات بر نقل و انتقال املاک، فرایند کامل پرداخت مالیات بر اجاره املاک و مستغلات و بعلاوه ارایه گزارش شرایط بدهکاری مالیاتی و ممنوع الخروجی خدماتی است که به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک ارائه می گردد.

معاون فناوری های مالیاتی سازمان امور مالیاتی در مورد پرونده الکترونیک مودی گفت: در قالب این سامانه، مودیان می توانند در هر زمان و مکان، اظهارنامه های تمامی منابع مالیاتی، همه اطلاعات مرتبط با پرداخت های صورت گرفته، اطلاعات ثبت نام های صورت گرفته، خلاصه تمامی پرونده های مالیاتی مودی، تمامی قبوض مالیاتی صادره، اوراق تشخیص، قطعی و آرای هیات های مرتبط با پرونده، دعوت به هیات و ارایه انواع اظهارنامه های فصلی و سالانه در قالب پنجره واحد خدمات مودیان را مشاهده نمایند.

وی توضیح داد: با الکترونیکی شدن خدمات مالیاتی، ارتباط مودیان با ادارات مالیاتی به کمترین اندازه کاهش یافته و شهروندان در یک بستر سریع، قابل اطمینان و بدون پیچیدگی های مرسوم، از آخرین شرایط پرونده مالیاتی خود و سایر خدمات الکترونیک مالیاتی بهره مند خواهند شد که این امر منجر به افزایش رضایت مندی مودیان، ارتقای سلامت نظام اداری وکاهش مصرف کاغذخواهد شد.

تنها مرجع ارائه خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور، پرتال سازمان به آدرس WWW.INTAMEDIA.IR یا درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان به آدرس MY.TAX.GOV.IR بوده و بعلاوه سرشماره پیغام کوتاه سازمان امور مالیاتی کشور، شماره 500051526 است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 61476

به "ارایه خدمات مالیاتی به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه خدمات مالیاتی به وسیله پنجره واحد خدمات الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید