استاندار لرستان: هیچ توزیع خارج از سامانه ای نخواهیم داشت

به گزارش بلاگ پو، استاندار لرستان از شروع فاز جدید خدمات رسانی جمعیت هلال احمر به سیل زده های استان اطلاع داد.

استاندار لرستان: هیچ توزیع خارج از سامانه ای نخواهیم داشت

به گزارش خبرنگاران، دکتر سیدموسی خادمی در همایش توزیع کالاهای اساسی طرح مهرانه بین سیل زدگان استان با بیان اینکه زحمات هلال احمر ناگفتنی است، اظهار کرد: بخش کوچکی از زحمات این عزیزان به وسیله تصاویر نشان داده شد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های سازمان هلال احمر در قبل و حین سیل، اضافه کرد: بیشتر کارهای بزرگ این مجموعه در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، امداد و نجات، ایجاد کمپ و توزیع چادر و اقلام ضروری در بیشتر شهرهای استان و مناطق سیل زده توزیع چادر به خوبی دیده نشد که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار لرستان با بیان اینکه سختی های کار را تا حدودی پشت سر گذاشته ایم، گفت: امروز فاز جدیدی از نوع فعالیت های هلال احمر در یاری رسانی به مردم سیل زده آغاز شده است.

وی خاطر نشان کرد: حدود 10 هزار بسته کالاهای اساسی لوازم منزل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مردم سیل زده استان اختصاص داده و تاکنون 5 هزار بسته آن به مردم تحویل داده شده که تا حدود زیادی مسائل اولیه را حل می نماید.

خادمی از ایجاد سامانه برای توزیع کالاها اطلاع داد و اضافه کرد: این سامانه به گونه ای است که هیچکس نمی تواند دو بار از این بسته ها از نهادهای مختلف تحویل بگیرد. البته اطلاعاتی از توزیع کالا بین سیل زدگان از طرف خیرین نداریم.

وی اظهار کرد: در توزیع امتیازات و یا کالاها امکان خطا وجود دارد و ممکن است توزیع این امتیازات بین اشخاصی باشد که آسیبی از سیل به آنها نرسیده و یا به سیل زده ای که آسیب دیده یاری رسانی نگردد که خیلی از خطای اولی بدتر است و باید کوشش کرد که این اتفاق نیفتد.

استاندار لرستان با بیان اینکه هیچ توزیعی خارج از سامانه نخواهیم داشت، توضیح داد: کسانی به نظر ما و کمیته ای که تشکیل خواهد شد مستحق یاری هستند اما در مصوبات دولت و یا مقررات داخلی دیده نشده اند پس از تمام شدن اصلی ها کوشش خواهیم کرد که موارد خاص این چنین نیز حل گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8922

به "استاندار لرستان: هیچ توزیع خارج از سامانه ای نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار لرستان: هیچ توزیع خارج از سامانه ای نخواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید