افزایش همکاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه

به گزارش بلاگ پو، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:به تدریج میزان همکاری اساتید و دانشجویان با پژوهشگاه را بیشتر می کنیم تا هر چه سریع تر شاهد به ثمر رسیدن تحقیقات باشیم.

افزایش همکاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، با اشاره به همکاری این پژوهشگاه با نهادهای علمی و دانشگاهی، گفت: این پژوهشگاه پیش از این نیز برای ارتقاء تحقیقات خود از ظرفیت های علمی و دانشگاهی استفاده می نموده است. حضور اساتید و دانشجویان در پروژه های علمی پژوهشگاه از پیش نیز وجود داشته و ما قصد داریم تا میزان این همکاری ها را بیشتر کنیم.

وی اضافه نمود: اگر چه دانشجویان کمتر به طور مستقیم با پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط هستند اما به واسطه اساتیدشان توانسته اند در بسیاری از پروژه های مهم فعالیت تحقیقاتی داشته باشند.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه بیان نمود: بالاترین همکاری با پژوهشگاه را اساتید دانشگاهی داشتند که بیشتر از فعالان حوزه علمی در بخش صنعت بوده است.

وی در انتها اعلام نمود: به تدریج این میزان همکاری اساتید و دانشجویان با پژوهشگاه را بیشتر می کنیم تا هر چه سریع تر شاهد به ثمر رسیدن تحقیقات باشیم و هم شاهد ارتباط مؤثر دانشگاه با پژوهشگاه باشیم.

گفتنی است، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور انجام رساندن پروژه های تحقیقاتی در پژوهشکده های مختلف خود از حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه هایی نظیر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران و دانشگاه شریف استفاده نموده است.

انتهای پیغام/

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 10137

به "افزایش همکاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش همکاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید