الدن رینگ هم بیشترین و هم کمترین بازی تمام شده 2022 است

به گزارش بلاگ پو، بازی الدن رینگ (Elden Ring) را به راحتی می توان بهترین عنوان سال 2022 دانست. از طرفی این بازی جایزه بهترین عنوان سال 2022 را نیز از مراسم گیم اواردز (Game Awards) دریافت کرد و به همین دلیل لیاقت این لقب را دارد. به همین طبیعی است که چنین بازی ای موفقیت زیادی کسب کند و طرفداران بسیار زیادی داشته باشد.

الدن رینگ هم بیشترین و هم کمترین بازی تمام شده 2022 است

نکته اصلی اینجاست که الدن رینگ از طریق شرکت فرام سافتور (From Software) ساخته شده است. اگر با این شرکت آشنا باشید، می دانید که عناوین راحتی نمی سازد. به همین دلیل به سرانجام رساندن الدن رینگ یک چالش واقعی بوده و به طور کلی این بازی بسیار سخت است. مخصوصاً اینکه این بازی بسیار طولانی بوده و محتوای بسیار زیادی در آن وجود دارد.

با این حال به دلیل داستان بسیار زیبا و کیفیتی که این بازی دارد، الدن رینگ توانسته کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند. به حدی که کوتاکو (Kotaku) یک گزارش از تعداد افرادی که الدن رینگ را به اتمام رسانده یا در میانه راه رها کردند، منتشر کرده است. کوتاکو با استفاده از یکی از سایت های معتبر در همین زمینه به نام HowLongtoBeat این آمار را بدست آورده است. طبق این گزارش 6000 نفر در سال گذشته الدن رینگ را به اتمام رساندند. از طرفی 261 نفر نیز آن را رها کردند. هر دو عدد باعث شدند که الدن رینگ در صدر جدول باشد. بعد از الدن رینگ بازی ولگرد (Stray) با 4000 نفر که بازی را به اتمام رساندند واقع شده است. البته ولگرد یک بازی خطی بوده و به سرانجام رساندن آن بسیار راحت است.

شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد نمی دانند این سایت اصلاً وجود دارد. به همین دلیل این آمار را باید به کل بازیکنان الدن رینگ تعمیم دهید. با این حال این موضوع نشان می دهد که الدن رینگ به شدت پرطرفدار بوده و کاربران نیز در پی تمام کردن آن هستند. به همین دلیل است که افراد کمی الدن رینگ را نیمه کاره رها کرده و اکثراً آن را به اتمام رسانده اند.

به طور کلی الدن رینگ موفقیت بسیار زیادی کسب کرد. این بازی بهترین نقد را در چند سال اخیر داشته و به همین دلت توانست از همان ابتدای عرضه توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. حال این مورد آخر نیز به نوعی حالت تزیینی دارد. البته نشان می دهد که گیمرها به محتوا و داستان بازی توجه بسیار زیادی دارند. به این شکل که اگر این دو مورد مسئله ای نداشته باشند، گیمرها به اندازه سختی بازی توجه کمی می کنند.

فرام سافتور با الدن رینگ یک دوران تازه را آغاز کرد. حال باید صبر کرد و دید که عنوان بعدی این شرکت چگونه عمل خواهد کرد و چه عنوانی خواهد بود. به دلیل اینکه پر کردن جای الدن رینگ واقعاً سخت بوده و فرام سافتور باید تلاش خود را چندین برابر کند.

منبع: Destructoid.com

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

31,800,000 تومان

مشاهده و خرید

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

12,698,020 تومان

مشاهده و خرید

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 دی 1401 بروزرسانی: 14 دی 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 68887

به "الدن رینگ هم بیشترین و هم کمترین بازی تمام شده 2022 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الدن رینگ هم بیشترین و هم کمترین بازی تمام شده 2022 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید