تصمیمات فدراسیون والیبال اقتضایی است، آیین نامه باید اولویت باشد

به گزارش بلاگ پو، اکبر محمدی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره تغییرات نیم فصل تیم پیکان و تسویه حساب های 55 درصد گفت: وظیفه خود را در قبال تسویه 55 درصدی بازیکنان انجام داده ایم، از این بابت دغدغه ای نداریم. بازیکنان نیز خوشبختانه به نسبت عملکرد خوبی داشته اند و بازی های خوبی به نمایش گذاشتند. به غیر از دو بازی که نتایج عجیب و غریب بود سایر دیدارها به خوبی برگزار گردید.

تصمیمات فدراسیون والیبال اقتضایی است، آیین نامه باید اولویت باشد

مدیرعامل باشگاه پیکان ادامه داد: به غیر از بازی مقابل آذر باتری و راه یاب ملل مریوان سایر بازی ها برایمان قابل قبول بود. در نیم فصل نخست چهار شکست داشته ایم که می توانست فقط یک شکست باشد. در کل عملکرد نیم فصل نخست با توجه به هدف گذاری کادر فنی قابل قبول بود.

وی تاکید نمود: خود را برای نیم فصل دوم آماده می کنیم که جایگاهمان را حفظ کنیم یا حتی ارتقا دهیم. برای حضور در مرحله پلی آف مهیا می شویم. جلسات زیادی با کادر فنی در کمیته فنی برگزار نموده ایم، آن ها نیازهای خود و نیز بازیکنان مازاد را اعلام کردند. قطعا خروجی خواهیم داشت اما خیلی نیستند. با توجه به اینکه امکان جذب بازیکنان خوب وجود ندارد و تقریباً همه تیم ها قانون 55 درصدی را رعایت نموده اند، گزینه زیادی برای جذب نداریم.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: دو بازیکن برای جذب در نظر داشتیم که یک بازیکن نتوانست بیاید و یک بازیکن نیز موافقت باشگاهش را جلب نکرد. جذب بازیکن خارجی نیز منتفی شده است، بنابراین با حداقل جذب وارد نیم فصل دوم می شویم. سعی خواهیم کرد بازیکنان خود را آماده کنیم و با حداقل تغییرات نیم فصل دوم را شروع کنیم. امیدواریم بازیکنانی که در نیم فصل نخست خیلی آماده نبودند در نیم فصل دوم به تیم یاری بیشتری نمایند. از بازیکنانمان راضی هستیم، فقط کمی مشکل مصدومیت وجود داشت که با برنامه ریزی سعی می کنیم آن ها را برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

محمدی در ادامه درباره نظرسنجی های فدراسیون و تعلل در تصمیم گیری گفت: فدراسیون والیبال یک فدراسیون خاص است. با احترامی که برای دوستان حاضر در فدراسیون قائل هستم اما خیلی از تصمیماتی که در فدراسیون والیبال گرفته می گردد تصمیمات اقتضایی است یعنی بر اساس شرایط به یک جمع بندی می رسند و بیشتر مطالبات را مدیریت می نماید. به هر حال این نیز یک نوع مدیریت است.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اشاره ام به موارد استاندارد است و باید طبق استانداردها پیش برویم. گرفتن مشورت کار خوبی است اما اجرای آیین نامه بر هر چیز دیگر اولویت دارد. البته شرایط کرونا هم بی تاثیر نیست، هنوز دچار محدودیت هستیم، تماشاگران نمی توانند در سالن حضور داشته باشند و پروازها نیز محدودیت دارد. به همین علت فدراسیون در این مرحله یک روش جدیدی را پیشنهاد داد که البته باشگاه ها مخالفت کردند و در نهایت با همان شیوه نخست مسابقات پیگیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 62900

به "تصمیمات فدراسیون والیبال اقتضایی است، آیین نامه باید اولویت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمات فدراسیون والیبال اقتضایی است، آیین نامه باید اولویت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید