تلفن ثابت ابری جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر کار مجازی

به گزارش بلاگ پو، برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و همچنین ارتباطات درون سازمانی، از مهم ترین عناصر تاثیرگزار بر موفقیت و شکست یک کسب و کار است.

تلفن ثابت ابری جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر کار مجازی

به گزارش گروه بازرگانی بلاگ پو، برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و همچنین ارتباطات درون سازمانی، از مهم ترین عناصر تاثیرگزار بر موفقیت و شکست یک کسب و کار است. به دلیل اهمیتی که پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان برای سازمان ها دارد، تکنولوژی روزبه روز به سمت راه چارههای جدیدتری برای سهولت در برقراری ارتباط پیش می رود. یکی از این راه چارهها دفاتر کار مجازی است.

دفتر کار مجازی سرویسی است که به کسب وکارها و افراد این امکان را می دهد تا با پرداخت اشتراک ماهیانه یا خرید بسته از امکاناتی مانند شماره تلفن سازمانی، منشی تلفنی و ... برخوردار شوند. این امکانات باعث می شوند تا کسب وکار بدون احتیاج به اجاره یک محل فیزیکی، شماره ثابت داشته باشد و اعتبار بیشتری کسب کند. همچنین این سرویس به کسب وکارهای کوچک و استارتاپ ها این امکان را می دهد تا به صورت دورکار با افراد همکاری نمایند و در صورت احتیاج به راحتی جابجا شوند.

همانطور که گفتیم، دفتر کار مجازی به هر کسب وکاری یک سرشماره سازمانی می دهد تا بتوانند با مشتریان خود در ارتباط بوده و همچنین اطلاعات شخصی آن ها محفوظ بماند. اما این سرویس محدودیت هایی نیز دارد. برای مثال هزینه های تماس با سرویس تلفن دفاتر کار مجازی اغلب چند برابر سرویس های تلفن ثابت است و افراد مالکیت سرشماره خود را نیز نخواهند داشت و در نتیجه با بزرگتر شدن سازمان سرشماره خود را از دست خواهند داد. بعلاوه هزینه دایورت روی خط موبایل و هزینه های دیگری که بابت تلفن گویا ، همزمانی و دیگر امکانات دریافت می گردد می تواند هزینه کسب وکارهای کوچک را به تدریج افزایش دهد.

به دلیل همین محدودیت ها، در کشورهای پیشرفته راه چارهی جدید به نام تلفن ثابت ابری مورد استقبال قرار گرفته است. تلفن های ابری به دلیل عدم احتیاج به سرور و تجهیزات کلیه امکانات دفتر کار مجازی را با هزینه ای پایین تر در اختیار سازمان ها قرار می دهند. این سرویس ها به راحتی بر روی اپلیکیشن موبایل و پنل وب قابل استفاده است و در نتیجه احتیاجی به دایورت تماس ها نیست. ضمناً کلیه امکانات نظیر ضبط تماس ها، تلفن گویا، صف تماس، گزارش گیری و ... نیز به رایگان در اختیار کسب وکارها و مشترکین قرار می گیرد.

به همین دلیل شرکت رسپینا برای اولین بار در ایران راه چاره نکسفون پرو را که یک تلفن مبتنی بر ابر است، ارائه کرده است. به دلیل ابری بودن این سرویس، به هیچ سرور و تجهیزات فیزیکی در سمت مشترک احتیاجی نیست و به وسیله پنل وب یا اپلیکیشن نکسفون، به راحتی می توان تماس ها را مدیریت نمود و به آن ها پاسخ داد. برخلاف سرویس دفتر کار مجازی، مالکیت خط ثابت سازمانی نکسفون دائمی است و همواره به نام آن برند شناخته خواهد شد.

استفاده از سرویس تلفن ابری نکسفون، علاوه بر اعتباربخشی به کسب وکارها، به افرادی که به صورت فریلنس یا دورکار فعالیت می نمایند نیز این امکان را می دهد که تلفن ثابت مختص خود را داشته باشند و اعتبار بالاتری به کسب وکار خود دهند. همچنین به دلیل ابری بودن این سرویس و عدم احتیاج به خرید تجهیزات و استخدام نیروی متخصص برای راه اندازی و نگهداری آن و تعرفه های مکالمه بسیار پایین آن (مکالمه رایگان بین خطوط نکسفون)، هزینه های ارتباطی کسب وکار تا 70% کاهش می یابد.

از مهم ترین ویژگی های نکسفون، قابلیت سیستم پاسخگویی اتوماتیک (IVR) است. با استفاده از تلفن گویا می توان فهرست اتوماتیک برای پاسخگویی اتوماتیک به مشتریان ایجاد کرد و با راهنمایی درست آن ها به بخش مربوطه، علاوه بر تسهیل در پاسخگویی، رضایت آن ها را نیز نسبت به خدمات خود جلب کرد. همچنین امکان ارسال و دریافت فکس آنلاین، تعریف صف و گروه تماس، ایجاد محدودیت روی تماس افراد و ... از جمله امکانات سرویس نکسفون است که همگی در یک پنل تحت وب دردسترس است.

به علاوه سرویس ابری نکسفون پرو بسیار مقیاس پذیر بوده و در هر زمان می توان با توجه به تعداد کارمندان، تعداد داخلی ها را کاهش یا افزایش داد. تعداد تماس های همزمان در این سرویس نامحدود بوده و با یک سرشماره می توان تماس های متعددی را یک زمان دریافت کرد و در صف قرار داد.

همانطور که گفتیم بسیاری از کسب وکارهای امروزی، از نیروی دورکار (فریلنسر) برای پیشبرد اهداف سازمان خود استفاده می نمایند. با استفاده از این سرویس ابری نکسفون، افراد می توانند با استفاده از تلفن همراه خود، با سرشماره سازمانی تماس های خود را برقرار نمایند. سیستم نکسفون به گونه ای است که تماس های کاری کاملا از تماس های شخصی جدا می گردد و اطلاعات شخصی فرد از مشتریان محفوظ می ماند.

ویژگی های تلفن ثابت ابری نکسفون پرو به طور خلاصه عبارتند از:

 • برقراری و دریافت تماس به وسیله اپلیکیشن و پنل وب
 • سیستم تلفن گویا
 • امکان فکس آنلاین
 • امکان انتقال تماس
 • تعریف صف و گروه تماس
 • کنفرانس صوتی
 • انتقال فایل و ذخیره سازی نامحدود
 • چت سازمانی
 • تهیه گزارش از تماس های ورودی و خروجی
 • قابلیت صندوق پستی صوتی
 • تعریف هفته و روزهای کاری
 • تعریف و تخصیص داخلی
 • ضبط مکالمات و دانلود آن ها

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرویس نکسفون پرو و تعرفه آن، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24586

به "تلفن ثابت ابری جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر کار مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن ثابت ابری جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر کار مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید