توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم ها را داریم

به گزارش بلاگ پو، وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم ها را داریم، گفت: با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی، با حضور بانوان در استادیوم های ورزشی موافق هستیم.

توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم ها را داریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با اشاره به اینکه زیر ساخت های لازم برای حضور بانوان شامل ورودی، معبر، مکان و خدمات ویژه رفاهی به صورت جداگانه در تمام استادیوم های ملی و بزرگ فراهم و آماده شده است، اظهار کرد: با توجه به حضور تماشاگران زن در سالن مسابقات رشته های والیبال، بسکتبال و هندبال، با رعایت تمام ملاحظات شرعی و فرهنگی تماشاگران بیننده مسابقات در رشته های دیگر هستند و با هماهنگی، برنامه ریزی و پیش بینی های لازم اجرا شده با عوامل انتظامی، امنیتی و وزارت کشور، تماشاگران زن در بازی های ملی با استفاده از امکاناتی که برای آن ها فراهم شده است حضور پیدا خواهند کرد.

وی درباره امکان حضور تماشاگران زن در بازی های لیگ برتر فوتبال، گفت: امیدواریم با مناسب شدن فضای استادیوم های ورزشی و رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی توسط هواداران تیم ها در آینده نیز بتوانیم شرایط حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر را فراهم کنیم و این موضوع نیازمند بررسی جامع تر و کامل تر در آینده است.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه با حضور بانوان در استادیوم های ورزشی موافق است، گفت : وزارتخانه و فدراسیون فوتبال با کمک نیروهای انتظامی و نهاد های مسئول، توانایی تامین شرایط کامل، رفاهی و امنیتی با رعایت ملاحظات شرعی را دارد.

سلطانی فر با اشاره به انعکاس برخی اخبار درباره مغایرت دیدگاه ها در دولت در این خصوص، گفت: در این مورد همراه و هماهنگ هستیم و با رعایت تمامی موازین شرعی و مواردی که حریم و حرمت بانوان تماشاگر را حفظ می کند، امیدواریم اقدامات مقتضی به عمل آید.

وی در پایان ضمن ابراز تاسف و تاثر از درگذشت سحر خداکمک هوادار باشگاه استقلال و ضمن عرض تسلیت و هم دردی با خانواده او، گفت: امیدواریم هیچگاه شاهد تکرار چنین اتفاقات تلخ و ناگواری نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 11732

به "توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم ها را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم ها را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید