جزئیات قطعی راستا فیبرنوری اینترنت بین الملل

به گزارش بلاگ پو، یک مقام آگاه در شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص قطعی روز گذشته بخشی از جهت پهنای باند بین الملل که باعث اختلال اینترنت برخی کاربران شد توضیح داد و گفت: شبکه به حالت نرمال بازگشته است.

جزئیات قطعی راستا فیبرنوری اینترنت بین الملل

از روز گذشته برخی کاربران در نقاط مختلف کشور، قطع و وصلی و اختلال در دسترسی به اینترنت را گزارش کرده اند.

در این زمینه یک مقام آگاه در شرکت ارتباطات زیرساخت با تایید اختلال به وجود آمده،گفت: این اختلال مربوط به قطعی دو راستا فیبرنوری بین الملل بوده که تاثیری روی شبکه زیرساخت کشور داشته است اما هم اکنون این مشکل برطرف شده و از شب گذشته ارتباطات به حالت نرمال بازگشته است.

وی در تشریح جزئیات قطعی به وجود آمده، گفت: در مجموع 700 گیگابیت از ارتباطات کشور به دلیل قطعی فیبرنوری در راستا پهنای باند بین الملل دچار اختلال شده بود. 500 گیگابیت از این ظرفیت مربوط به قطعی فیبر راستا جنوب از سمت کانال سوئز بود و 200 گیگابیت از این اختلال نیز در راستا شمال مربوط به قطعی فیبر در دریای سیاه می شد.

این مقام آگاه با بیان اینکه پهنای باند راستا جنوب کشور از قطر به سمت اروپا و دریای سرخ و کانال سوئز تامین می شود، اضافه کرد: قطعی فیبر در کشور مصر باعث بروز اختلال در این راستا شده بود که ظرف حدود 3 ساعت مشکل برطرف شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور 4.4 ترابیت برثانیه است، اظهار داشت: قطعی فیبر در این دو راستا، حدود یک هفتم زیرساخت ارتباطی کشور را تحت تاثیر قرار داد و در ساعاتی برخی کاربران، این اختلال را احساس کردند.

وی تاکید کرد: هم اکنون شرایط زیرساخت ارتباطی کشور نرمال است و وجود اختلال دسترسی در شبکه برخی اپراتورها به دلیل مسائل زیرساخت را تایید نمی کنیم. ،مهر

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 38158

به "جزئیات قطعی راستا فیبرنوری اینترنت بین الملل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قطعی راستا فیبرنوری اینترنت بین الملل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید