ساعت کار بانک ها از فردا به 7 تا 13 تغییر می نماید

به گزارش بلاگ پو، شورای هماهنگی بانک ها در اطلاعیه ای گفت که ساعت کار بانک ها از شنبه 19 تیر 1400 تا اطلاع ثانوی 7 تا 13 خواهد بود.

ساعت کار بانک ها از فردا به 7 تا 13 تغییر می نماید

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، شورای هماهنگی بانک ها در اطلاعیه ای بیان کرد که ساعت کار بانک ها از شنبه 19 تیر 1400 تا اطلاع ثانوی 7 تا 13 خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با معاونت نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور و بانک مرکزی ساعت فعالیت بانک ها تا اطلاع ثانوی برای کارکنان 6 و نیم لغایت 13 و 30 دقیقه و برای مراجعه نمایندگان 7 تا 13 خواهد بود.

بر اساس مصوبه هیئت محترم وزیران مورخ 16 تیر و با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق همه بانک ها اعم از شعب و ستاد روز های پنج شنبه تا خاتمه مرداد ماه امسال تعطیل هستند.

بر همین اساس از رؤسای شعب بانک ها انتظار می رود که در این بازه زمانی برای کاهش مصرف انرژی سیستم های سرمایشی را تنظیم و خاموشی آن ها را بعد از ساعت اداری مدنظر قرار دهند.

بعلاوه از مردم خواسته شده برای یاری به قطع زنجیره بیماری کرونا از خدمات غیرحضوری و سامانه های بانک ها استفاده و از مراجعه به شعب بانک ها خودداری نمایند.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 51083

به "ساعت کار بانک ها از فردا به 7 تا 13 تغییر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار بانک ها از فردا به 7 تا 13 تغییر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید