سیستان و بلوچستان و ارومیه مقصدهای بعدی کتاب فروشی نگاه، وقفه در افتتاح کتاب فروشی کریم خان

به گزارش بلاگ پو، علیرضا رئیس دانایی، مدیر انتشارات نگاه، در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ، از افتتاح کتاب فروشی این انتشارات در آینده نزدیک خبرداد و گفت: ملک کتاب فروشی نگاه حدودا مهرماه خریداری شد و قرار بر این بود که پس از تجهیز اوایل اسفندماه، افتتاح و راه اندازی شود؛ اما به کرونا و مسائل ناشی از آن برخوردیم و یک سری مسائل ایجاد شد.

سیستان و بلوچستان و ارومیه مقصدهای بعدی کتاب فروشی نگاه، وقفه در افتتاح کتاب فروشی کریم خان

رئیس دانایی افتتاح شعبه های دیگر کتاب فروشی انتشارات نگاه را از برنامه های بعدی این انتشارات خواند و اضافه نمود: از همان اول برنامه داشتیم که بعد از افتتاح کتاب فروشی تهران، 10 ویترین دیگر هم داشته باشیم که در آینده این کار را انجام خواهیم داد.

وی اضافه نمود: مترصد فرصت هستیم که پس از راه اندازی کتاب فروشی نگاه در تهران، یکی دو کتاب فروشی بزرگ تر در شهرهای دیگر؛ از جمله در سیستان و بلوچستان و رضائیه ارومیه تاسیس کنیم که ملک های مناسب برای این اقدام را هم پیدا کرده ایم.

مدیر انتشارات نگاه ضمن بیان اینکه کرونا برنامه های افتتاح کتاب فروشی های ما را عقب انداخت، اضافه نمود: برای آماده سازی و تجهیز همین کتاب فروشی تهران، دو هفته معطل آهن بودیم؛ زیرا به خاطر شروع کرونا، آهن نمی فروختند. بعد از تهیه آهن، آهنگر پیدا نمی شد. به همین دلیل کار یک مقدار عقب افتاد، اما الان کار خوب پیش می رود و به زودی شعبه تهران را افتتاح می کنیم.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 26495

به "سیستان و بلوچستان و ارومیه مقصدهای بعدی کتاب فروشی نگاه، وقفه در افتتاح کتاب فروشی کریم خان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستان و بلوچستان و ارومیه مقصدهای بعدی کتاب فروشی نگاه، وقفه در افتتاح کتاب فروشی کریم خان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید