عزا بهار 1400 به صحنه می رود، اجرای یک تئاتر سریالی

به گزارش بلاگ پو، مسعود ترابی کارگردان نمایش عزا از اجرای این اثر نمایشی که یک تئاتر سریالی محسوب می گردد در بهار 1400 اطلاع داد.

عزا بهار 1400 به صحنه می رود، اجرای یک تئاتر سریالی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مسعود ترابی کارگردان تئاتر درباره تازه ترین فعالیتش در این حوزه به گفت: این روز ها در حال برنامه ریزی و تمرین نمایشی به نام عزا هستم که یک تئاتر سریالی محسوب می گردد؛ تجربه ای که تا امروز کمتر در تئاتر تجربه شده است. این نمایشی اثری 5 قسمتی است که هر بخش موضوع و بازیگران متفاوتی دارد، اما رخداد ها در یک لوکیشن اتفاق می افتند.

وی ادامه داد: هر قسمت از این نمایش مستقل از بخش های دیگر است و خاتمه بندی متفاوتی هم خواهد داشت. اتفاقات این نمایش سریالی در یک ساختمان 5 طبقه رخ می دهد که هر طبقه داستان مربوط به خودش را دارد و تنها دو سه کاراکتر در کل 5 قسمت مشترک هستند، اما بقیه بازیگران تفاوت خواهند داشت. این نمایش 66 بازیگر دارد که در هر قسمت بین 10 تا 15 بازیگر حضور دارند.

ترابی درباره زمان اجرای نمایش شرح داد: تمرینات نمایش شروع شده است و اگر برنامه ریزی و هماهنگی ها درست پیش برود قصد داریم بهار 1400 این اثر نمایشی را در یکی از تماشاخانه های خصوصی به صحنه ببریم. بازیگران این نمایش ترکیبی از هنرمندان چهره و حرفه ای و جوان تر ها هستند که بازیگران کم تجربه طی فراخوانی انتخاب شده اند.

وی در خاتمه صحبت هایش متذکر شد: نمایش قبلی من من مُردم روزی که به جهان آمدم بود که در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه رفت و دوم اسفند روز آخر اجرا مصادف شد با تعطیلی فعالیت های تئاتری به دلیل گسترش بیماری کرونا. امیدوارم اجرای نمایش عزا با توجه به اینکه همچنان با بحران کرونا روبرو هستیم، میسر گردد، چون به دلیل پر بازیگر بودن نمایش عوامل و گروه بازیگران، انرژی و هزینه زیادی را برای تمرین های این اثر متقبل شده اند.

منبع: مهر

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 41464

به "عزا بهار 1400 به صحنه می رود، اجرای یک تئاتر سریالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزا بهار 1400 به صحنه می رود، اجرای یک تئاتر سریالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید