مربی بدمینتون بانوان ایران: دو ماه اردوی فشرده را پشت سر گذاشتیم

به گزارش بلاگ پو، مربی تیم ملی بدمینتون ایران در بازی های آسیایی با توجه به حضور قهرمانان نامدار دنیا در این قاره تاکید نمود از بازیکنان ایران انتظار مدال ندارد ولی نمایش فنی بهتری نسبت به قبل از آنها انتظار می رود.

مربی بدمینتون بانوان ایران: دو ماه اردوی فشرده را پشت سر گذاشتیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از جاکارتا، ثریا آقایی و مهران شهبازی دو بدمینتون باز اعزامی ایران به بازی های آسیایی جاکارتا عصر امروز برای اولین بار در استادیوم اصلی این مسابقات زیر نظر مربی خود تمرین کردند.

در سرانجام این تمرین سحر زمانیان با تاکید به اهمیت ورزش بدمینتون برای مردم اندونزی، گفت : این موضوع از لحظه ورود به فرودگاه جاکارتا در تبلیغات و عکس های روی دیوارها کاملا تعیین بود و همیشه بهترین و پر جمعیت ترین استادیوم ها این جا به بدمینتون اختصاص دارد.

مربی تیم ملی بدمینتون ادامه داد: امروز روز تمرین تیم ها است اما جو سالن مسابقات و تعداد دوربین ها و خبرنگارانی که این جا هستند تایید می نماید تمام قهرمانان جهان و المپیک در آسیا هستند. سطح بازی ها بسیار بالا است ولی ما با تمام توان و برگزاری اردوهای مناسب به جاکارتا آمده ایم. دو ماه پیوسته و با تمام امکانات اردوهای سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی اضافه نمود: ثریا آقایی دومین و مهران شهبازی اولین حضورش را در بازی های آسیایی تجربه می نماید. انتظار بازی های فنی بهتر نسبت به قبل را از آنها داریم ولی برای مدال آوری در قاره پر ستاره آسیا هنوز به لحاظ تجربی و فنی راه زیادی در پیش داریم.

زمانیان در سرانجام به جدول تک حذفی به عنوان یکی از سختی های بدمینتون اشاره نمود و گفت : امیدوارم با قرعه مناسبی هم روبرو شویم. جلسه و سیدبندی بازی های تیمی روز گذشته طبق رتبه جهانی تیم ها برگزار گردید و بر این اساس فکر می کنیم نپال، پاکستان، مالدیو و مغولستان حریفان مناسب تری برای ما در دور اول هستند تا در آغاز بازی ها به جو سالن مسلط شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 610

به "مربی بدمینتون بانوان ایران: دو ماه اردوی فشرده را پشت سر گذاشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی بدمینتون بانوان ایران: دو ماه اردوی فشرده را پشت سر گذاشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید