مشکل ورود برخی دانش آموزان به کلاس درس در شاد بزودی رفع می شود

به گزارش بلاگ پو، تهران (پانا) - رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه نرم افزار شاد مسئله ای ندارد، گفت در زمینه ورود دانش آموزان به کلاس درس، بیشتر محصلان مسئله ای ندارند اما آن تعدادی که هنوز مشکل دارند، به دلیل ثبت اطلاعات از سیدا به شاد است که تا دو، سه روز آینده، حل می شود.

مشکل ورود برخی دانش آموزان به کلاس درس در شاد بزودی رفع می شود

به گزارش فارس، علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش درباره گلایه برخی دانش آموزان درباره ورود به کلاس ها در شاد، اظهار کرد: این مسئله ای که برخی دانش آموزان دارند، به نرم افزار شاد بر نمی شود.

وی ادامه داد: اطلاعات دانش آموزان باید از طریق مدیر مدرسه در سیدا ثبت شود و کلاس درس به دانش آموزان تخصیص یابد.

باقرزاده با بیان اینکه مشکل ورود به کلاس در برخی مدارس پرجمعیت وجود دارد که دانش آموزان را بین کلاس های شان تقسیم نکردند، گفت: به نام مثال در مدرسه ای دو دبیر شیمی است و باید بدانیم کدام دانش آموز با کدام دبیر شیمی کلاس دارد.

وی شرح داد: در صبح سوم مهر اطلاعات 9 میلیون و 700 هزار دانش آموزان رسیده بود و عصر هم اطلاعات 2 میلیون آماده شد و در سامانه ثبت شد.

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش تأکید کرد: نرم افزار شاد مسئله ای ندارد و در زمینه ورود دانش آموزان به کلاس درس، بیشتر محصلان مسئله ای ندارند اما آن تعدادی که هنوز مشکل دارند، به دلیل ثبت اطلاعات از سیدا به شاد است که تا دو، سه روز آینده، حل می شود.

tafreh.ir: وبلاگ خبری، تحلیلی طفره

namasho.ir: وبلاگ فناوری، گردشگری و مسافرت نماشو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 55241

به "مشکل ورود برخی دانش آموزان به کلاس درس در شاد بزودی رفع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل ورود برخی دانش آموزان به کلاس درس در شاد بزودی رفع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید