وزیر آموزش و پرورش: حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد

به گزارش بلاگ پو، اگر همکاران مشکلاتی در مورد عدم پرداخت حقوق اسفندماه داشته و یا سوالاتی دارند می توانند با شماره 88894075 تماس بگیرند. ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است.

وزیر آموزش و پرورش: حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است.

یوسف نوری، در خبر 14 سیما در مورد تأخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان، گفت: این تأخیر به وجود آمده که ناشی از اختلاف محاسبه رتبه بندی ایجاد شد به دستور رئیس جمهور و با همکاری نهادهای دولتی و بانک های عامل به سرعت پیگیری شد. این تفاوتی بود که برای همکاران واریز نشده بود که این کسری پرداختی برگشت و به حساب همکاران واریز شد و تمامی حقوق اسفند ماه همکاران فرهنگی واریز شده است.

وی اضافه نمود: اگر همکاران مشکلاتی در مورد عدم پرداخت حقوق اسفندماه داشته و یا سوالاتی دارند می توانند با شماره 88894075 تماس بگیرند. ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است.

نوری با عذرخواهی از تأخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان گفت: من مجدّداً از همکاران و خانواده های محترمشان عذرخواهی می کنم. از رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور و بانک های عامل که این عمل را انجام دادند متشکرم.

وزیر آموزش و پرورش در مورد زمان واریز معوقات رتبه بندی هم گفت: حقوق رتبه های پایه پرداخت شده است. تفاوتی میان رتبه پایه و رتبه استحقاقی افراد وجود دارد که رئیس جمهور هم در مصاحبه ای که روز پنجشنبه داشتند به آن اشاره کردند. به استناد قانون رتبه بندی و اعتباری که پیش بینی شده است اختلافی داشته ایم که این اختلاف هم با سازمان برنامه و بودجه و مبنای محاسباتی داشته است. این اختلاف محاسباتی به دستور رئیس جمهور در جلسه ای که به ریاست آقای مخبر در روز شنبه یا یکشنبه برگزار می گردد، صحبت خواهد شد.

نوری خاطر نشان کرد: حل موضوع معوقات رتبه بندی و خرید خدماتی و پرداخت آن به فرهنگیان بسته به نتیجه ای است که در آن جلسه به دست می آید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 فروردین 1402 بروزرسانی: 1 فروردین 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 70421

به "وزیر آموزش و پرورش: حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش: حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید