اعمال جریمه برای کنسل کنندگان مجالس عروسی پس از بازگشایی تالار ها

به گزارش بلاگ پو، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت گفت: مشتریانی که بعد از بازگشایی تالارها، قرارداد مراسم تنظیم و سپس به هر دلیلی آن را کنسل می نمایند، مشمول جریمه کنسلی می شوند.

اعمال جریمه برای کنسل کنندگان مجالس عروسی پس از بازگشایی تالار ها

به گزارش ، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به اینکه در حال حاضر تالار های پذیرایی با ظرفیت 50 درصدی و با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز نموده اند، گفت: تعدادی از شهروندان به تالار ها مراجعه و برای برگزاری مراسم تنظیم قرارداد می نمایند، اما با توجه به نوسانات شیوع بیماری کرونا و یا دلایل مشابه و ... تقاضای کنسلی قرارداد را دارند.

وی اضافه کرد: در این مرحله شیوع و نوسانات گسترش بیماری کرونا غیرمترقبه نبوده و قابل پیش بینی است، بر این اساس متصدیان تالار ها مجاز به دریافت حق کنسلی هستند.

سرهنگ مرادی همچنین در مورد مشتریانی که قبل از آغاز و اعلام رسمی شیوع کرونا در کشور با تالار ها قرارداد منعقد نموده اند، توضیح داد: همان طور که سابق بر این نیز اعلام شده است این افراد بدون پرداخت هرگونه جریمه ای می توانند قرارداد خود را کنسل نمایند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت گفت: متصدیان و مدیران تالار ها مکلف هستند بر اساس بخشنامه ها و مقرره های اعلامی از سوی ستاد مبارزه با کرونا در مورد برگزاری مراسم، قرارداد تنظیم نمایند و در صورتی که بر خلاف چارچوب معین شده فعالیتی را انجام دهند با آن ها برابر قانون برخورد خواهد شد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 28981

به "اعمال جریمه برای کنسل کنندگان مجالس عروسی پس از بازگشایی تالار ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال جریمه برای کنسل کنندگان مجالس عروسی پس از بازگشایی تالار ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید