خسروی وفا: امسال شرایط خوبی از نظر بودجه داریم، ساخت کمپ تیم ملی در ورزشگاه تختی تا سرانجام سال

به گزارش بلاگ پو، رییس فدراسیون جانبازان و معلولین از اختصاص یک هکتار زمین ورزشگاه تختی از استان تهران به این فدراسیون برای ساخت کمپ تیم های ملی در رشته های دوومیدانی، تیروکمان و فوتبال خبر داد و گفت: تا انتها سال این کمپ آماده بهره برداری است.

خسروی وفا: امسال شرایط خوبی از نظر بودجه داریم، ساخت کمپ تیم ملی در ورزشگاه تختی تا سرانجام سال

محمود خسروی وفا در گفت وگو با خبرنگاران، درباره واگذاری یک هکتار زمین ورزشگاه تختی از استان تهران به فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار کرد: جهت قانونی و کارهای اداری واگذاری یک هکتار ورزشگاه تختی از استان تهران به فدراسیون جانبازان و معلولین اجرا شده است و منتظر عقد تفاهمنامه بین استان تهران و فدراسیون برای این واگذاری هستیم.

وی گفت: بعد از عقد تفاهمنامه این زمین به مدت 10 سال به صورت اجاره ای در اختیار فدراسیون جانبازان و معلولین گذاشته خواهد شد تا برای ساخت کمپ تیم های ملی در رشته های دوومیدانی، فوتبال و تیروکمان این زمین را تا پایان سال آماده کنیم.

رییس فدراسیون جانبازان و معلولین میزان بودجه پیش بینی شده برای اجرای طرح تختی را نه میلیارد و پانصد میلیون تومان بیان نمود و اضافه کرد: برای اجراح طرح تختی اعم از ساخت پیست، سرویس فنی، ورزشی، خوابگاه و .... نیاز به نه میلیارد و پانصدمیلیون تومان بودجه نیاز داریم که قرار است با حمایت شهرداری این پروژه تا پایان سال به سرانجام برسد.

رییس کمیته ملی پارالمپیک همچنین از اختصاص 22 میلیارد بودجه توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به این کمیته در سال جاری خبر داد و گفت: سال جاری بدون هیچ گونه مسئله ای و به موقع توانستیم تخصیص قانونی خود را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی دریافت کنیم.

وی همچنین درباره وضعیت اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک گفت: روند کار اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک در مجلس به خوبی پیش می رود و در حال حاضر در کمیسیون اجتماعی جهت قانونی خود را طی می کند تا هر چه سریعتر برای تصویب نهایی وارد هیات دولت شود.

خسروی وفا ادامه داد: بعد از تفکیک کمیته ملی پارالمپیک از المپیک در سال گذشته و تخصیص به موقع بودجه در سال جاری سال جاری برنامه ها منظم تر و بهتر از سال گذشته پیش می رود و تمام تلاشمان بر این است که بهترین نتایج را در مسابقات جهانی وزنه برداری، دوومیدانی و سایر رویدادهای پیش رو در سال 96 باشیم.

وی در پایان با بیان این که در بازیهای پارآسیایی جاگارتا اندونزی تنها به دنبال ارتقاء جایگاه خواهیم بود نه حفظ جایگاه قبلی، گفت: اگر در بازی های پارآسیایی اینچئون و گوانجو چهارم شدیم، در بازی های پارآسیایی جاگارتا دیگر تمرکزمان حفظ جایگاه قبلی نخواهد بود و تمام سعی مان بر این خواهد بود تا جایگاه خود را ارتقاء ببخشیم و به مقام سوم دست پیدا کنیم.

tafreh.ir: وبلاگ خبری، تحلیلی طفره

namasho.ir: وبلاگ فناوری، گردشگری و مسافرت نماشو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 11654

به "خسروی وفا: امسال شرایط خوبی از نظر بودجه داریم، ساخت کمپ تیم ملی در ورزشگاه تختی تا سرانجام سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی وفا: امسال شرایط خوبی از نظر بودجه داریم، ساخت کمپ تیم ملی در ورزشگاه تختی تا سرانجام سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید