زمان شروع معاملات صندوق پالایشی یکم در بورس مشخص نیست

به گزارش بلاگ پو، خبرگزاری خبرنگاران-مدیر صندوق پالایشی یکم: زمان شروع معاملات صندوق پالایشی یکم در بورس تعیین نیست، باید منتظر ماند تا اقدام های مربوط به افزایش سرمایه دو شرکت پالایشی به سرانجام برسد.

زمان شروع معاملات صندوق پالایشی یکم در بورس مشخص نیست

به گزارش خبرنگاران، آقای داوود رزاقی اضافه کرد: با توجه به افزایش سرمایه پالایش نفت تهران (شتران) و پالایش نفت اصفهان (شپنا) در بورس هنوز افزایش سرمایه آن ها درسبد دارایی صندوق اعمال نشده، به همین دلیل اکنون نمی توان اقدام به بازگشایی نماد این صندوق کرد، زیرا این موضوع منجر به ضایع شدن حق مردم و ضرر و زیان آن ها خواهد شد.

وی ادامه داد: ابتدا اعلام شده بود که حداقل یک ماه پس از پذیره نویسی این صندوق ها نماد آن ها در بورس بازگشایی خواهد شد؛ بنابراین اکنون باید در حال اقدام های لازم برای برطرف مسائل موجود و شروع معامله این صندوق در بورس باشیم.

رزاقی اضافه کرد: پیگیری های زیادی از سوی فعالان بازار و مردم برای مشخص شدن زمان بازگشایی نماد صندوق پالایشی یکم صورت گرفته، اما در شرایط فعلی و در این زمینه نمی توان زمان دقیقی را گفت و باید منتظر ماند تا اقدام های مربوط به افزایش سرمایه دو شرکت پالایشی به انتها برسد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 36078

به "زمان شروع معاملات صندوق پالایشی یکم در بورس مشخص نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان شروع معاملات صندوق پالایشی یکم در بورس مشخص نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید