ساعات کاری بانک ها به روال عادی بازگشت

به گزارش بلاگ پو، دبیر شورای هماهنگی بانک ها از بازگشت ساعات کاری در بانک ها به روال عادی خبر داد.

ساعات کاری بانک ها به روال عادی بازگشت

به گزارش خبرنگاران، علیرضا قیطاسی در گفتگو با میزان با اشاره به ساعات کاری بانک ها اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیم استانداری، ساعات کاری بانک ها به روال عادی بازگشت و از ساعت 7:30 تا ساعت 13:30 آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هستند.

دبیر شورای هماهنگی بانک ها شرح داد: بانک ها می تواند با استفاده از باجه اخذ ساعات بیشتری خدمات ارائه دهند که این خدمات در اسفند ماه تعطیل است اما در سایر ماه های سال بسته به تصمیم مدیربانک ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: بنا به مصوبه استانداری بسیاری دستگاه های دولتی می توانند در خصوص نحوه فعالیت کارمندان به صورت حضوری و غیرحضوری تصمیم بگیرند با توجه به عدم امکان ارائه خدمات به شکل دور کاری از سوی کارکنان بانک، می بایست برای جلوگیری از شیوع کرونا مردم از خدمات غیرحضوری استفاده کنند و از مراجعه حضوری به باجه های بانک خوداری کنند.

قیطاسی بیان نمود: اسکناس و وجه نقد به دلیل جذب آلودگی می تواند زمینه ساز شیوع بیماری کرونا در کشور باشد و مردم برای خرید می توانند از کارت های بانکی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه 6 نفر از کارکنان بانک به دلیل وقوع کرونا جان خود را از دست دادند، ادامه داد: بیش از 120 خدمات در بانک ها به صورت غیرحضوری تعریف شده است و بسیاری از مراجعه کنندگان می تواند از این خدمات استفاده کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21297

به "ساعات کاری بانک ها به روال عادی بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات کاری بانک ها به روال عادی بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید