شرایط پیش فروش پراید سایپا اعلام شد

به گزارش بلاگ پو، شرکت سایپا در اطلاعیه ای از فروش اقساطی پراید وانت با موعد تحویل چهار ماهه خبر داده است. اما شرایط خرید پراید سایپا چیست و شرایط شرکت در پیش فروش نو سایپا چیست؟

شرایط پیش فروش پراید سایپا اعلام شد

به گزارش تجارت نیوز، طرح پیش فروش سایپا از امروز 23 اردیبهشت ماه شروع شده است. در این طرح تنها خودروی پراید SE 151 عرضه شده است. این طرح بدون قرعه کشی و با قیمت کارخانه است و موعد تحویل آن شهریور یا بهمن 1402 است.

قیمت پراید SE 151 سایپا چقدر است؟

قیمت قطعی پراید وانت در این طرح اعلام نشده است و مشتریان باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. بر اساس اطلاعیه سایپا، پیش پرداخت پراید اقساطی مدل SE 151 مجهز به کانوپی، طرح فندقی و درب عقب یک تکه فایبرگالس) مشتریان باید 125 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند.

مبلغ پیش پرداخت پراید SE 151 ساده هم 110 میلیون تومان است که باید در زمان خرید پرداخت. متقاضیان باید مابقى قیمت پراید وانت را در موعد تحویل کارخانه یعنی شهریور تا بهمن ماه پرداخت نمایند.

این مبلغ بر اساس قیمت روز کارخانه این دو خودرو محاسبه و دریافت می گردد.

در طرح پیش فروش سایپا، قیمت قطعی پراید 151 SE اعلام نشده و متقاضیان خرید تنها باید زمان ثبت نام، پیش پرداخت 110 و 125 میلیون تومانی را واریز نمایند. اما قیمت کارخانه پراید 151 SE و قیمت بازار آزاد آن چقدر است؟

قیمت کارخانه پراید 151 SE حدود 218 میلیون تومان است، اما قیمت بازار آزاد پراید SE حدود 300 میلیون تومان است.

متقاضیان خرید پراید وانت سایپا برای خرید این محصول می توانند از فردا، 23 اردیبهشت ماه به سامانه saipa.iranecar.com مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

شرایط شرکت در طرح پیش فروش سایپا

اما شرایط شرکت در طرح پیش فروش سایپا چیست و چه کسانی می توانند این خودرو را بخرند؟

بر اساس اطلاعیه این گروه خودروسازی، همه افراد می توانند در طرح پیش فروش سایپا شرکت نمایند.

1-هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام یک خودرو است.

2 -حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال است.

3 -متقاضی نباید طی 48 ماه گذشته از خودروسازان داخل خودرویی خریده باشد.

4 -امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی وجود ندارد.

5 - امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

جهت خودروی پراید 151 SE مجهز به کانوپی، سود مشارکت 11درصد و جهت پراید وانت 151 بدون کانوپی، سود مشارکت 16 درصد به خریداران تعلق خواهد گرفت. سود انصراف 3 درصد کمتر از مقادیر فوق است.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در پیش فروش سایپا اردیبهشت 1402 برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر در روش پیش فروش یکساله، معادل سود مشارکت به علاوه معادل 12درصد سالیانه، محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد شد.

بعلاوه در جدیدترین پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی امکان انتخاب بسته های خدمت و آپشن برای خودرو ها به صورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت از مشتریان دریافت می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 71217

به "شرایط پیش فروش پراید سایپا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پیش فروش پراید سایپا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید