فتحی: نمی دانم سِمَت فتاحی چیست که حرف های خلاف واقع می زند، دربی آخرین فرصت شفر نیست

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال گفت: نمی دانم سعید فتاحی سخنگوی شورای تأمین است یا سمتش چیست، اما حرف های خلاف واقع می زند.

فتحی: نمی دانم سِمَت فتاحی چیست که حرف های خلاف واقع می زند، دربی آخرین فرصت شفر نیست

امیرحسین فتحی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره دربی 88، شرایط استقلال، اظهارات سعید فتاحی و ... صحبت هایی را بیان کرد که در زیر می خوانید:

خبرنگاران: شرایط استقلال برای دربی چطور است؟

همه چیز خوب است و در حال آماده شدن برای دربی هستیم.

خبرنگاران: همه چیز که خوب نیست، استقلال در لیگ برتر نتیجه نگرفته است و ...

از نظر فنی، اصغر حاجیلو و نصرالله عبداللهی باید نظر بدهند، آنها با توجه به اینکه نزدیک تیم هستند، به مسائل فنی اشراف دارند.

خبرنگاران: شما سرپرست باشگاه هستید، آیا از نتایج تیم راضی هستید؟

نتایج بهتر می گردد. قبلا هم گفته ام و مطمئن باشید این تیم نتیجه می گیرد. الان هم می گویم که ما نتیجه خواهیم گرفت.

خبرنگاران: هواداران استقلال از عدم نتیجه گیری تیم شان در لیگ برتر و حذف از آسیا ناراحتند و در سوی دیگر، پرسپولیس نتایج خوبی در سال های اخیر گرفته است. در آستانه، دربی چه صحبتی برای آنها دارید؟

قبلا هم اعلام کردم که هواداران شکیبا باشند، چرا که روزهای خوبی خواهد رسید. از آنها می خواهم پنجشنبه به ورزشگاه بیایند و تیم شان را تشویق نمایند.

خبرنگاران: چه پاداشی برای پیروزی در دربی برای بازیکنان در نظر گرفته اید؟

هنوز بازیکنان را ندیده ام و برای دربی به تمرین نرفته ام.

خبرنگاران: سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفته که شما با قانون 90 به 10 درصد تماشاگران میزبان و میهمان مخالفت نموده اید. در این رابطه شرح می دهید؟

من مخالفت ننموده ام. نمی دانم فتاحی سخنگوی شورای تأمین است یا سمتش چیست که حرف های خلاف واقع را می زند. پیشنهاد او و بهاروند رئیس سازمان لیگ حضور 90 به 10 درصدی تماشاگران میزبان و میهمان بود، اما همه اعضای کمیسیون شورای امنیت مخالفت بودند. کلیه دستگاه های نظارتی، پلیس تهران، یگان ویژه و حتی باشگاه های استقلال و پرسپولیس مخالفت کردند، چون زیرساخت ها معین نیست. از کجا می خواهند هوادار استقلال و پرسپولیس را معین نمایند؟ تفکیک و تشخیص اینکه هوادار استقلالی است یا پرسپولیسی، احتیاج به ساز و کار درستی دارد. این دو باشگاه، ورزشگاه اختصاصی ندارند و هم ما و هم حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس برای دیدار رفت و هم بازی برگشت مخالفت کردیم. حتی یک نفر هم نبود که با پیشنهاد سازمان لیگ موافقت کند. این پیشنهاد صرفا از سوی فتاحی و بهاروند مطرح شد، اما کسی موافقت نکرد. اینکه هوادار استقلال بین تماشاگران پرسپولیسی بنشیند، پرسپولیسی بین استقلالی ها، مشکلاتی را ایجاد می نماید.

خبرنگاران: یعنی گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس هم مخالفت کرد؟

بله، آنها هم مخالفت کردند، حتی برای دربی برگشت هم تماشاگران نصف به نصف در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

خبرنگاران: در روزهای اخیر شایعه گردیده که دیدار با پرسپولیس آخرین فرصت وینفرد شفر است. چنین چیزی صحت دارد؟

خیر، چنین چیزی صحت ندارد و ایشان با قدرت به کارشان ادامه می دهند.

خبرنگاران: پیش از بازی با نساجی مازندران، در تمرین استقلال حضور یافتید و شفر در حضور شما به بازیکنان گفت که کسی نباید با چهره ناراحت روی نیمکت بنشیند. آیا متوجه شدید که منظور شفر چه بازیکنی است؟

حرف شفر را شنیدم، او منطقی صحبت نموده است. بازیکنی که روی نیمکت بنشیند، نباید اعتراضی کند. باشگاه هم با قدرت از تصمیمات شفر حمایت می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 1816

به "فتحی: نمی دانم سِمَت فتاحی چیست که حرف های خلاف واقع می زند، دربی آخرین فرصت شفر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: نمی دانم سِمَت فتاحی چیست که حرف های خلاف واقع می زند، دربی آخرین فرصت شفر نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید