قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضای هیچگونه افزایشی نداشته است

به گزارش بلاگ پو، رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تمامی اقلام و کالاهای مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان به وفور و بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در بازار موجود است و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضای هیچگونه افزایشی نداشته است

به گزارش گروه مالی خبرگزاری خبرنگاران، عباس تابش در یکصد و نود و یکمین جلسه ستاد تنظیم بازار که امروز دوشنبه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید، در مورد شرایط کالاها و اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان، بیان نمود: خرما که شاخص کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان است به قیمت مصوب در کف بازار موجود و در اختیار مردم است و با توافقی که با انجمن ملی خرما و تولیدکنندگان شده است خرمای 700 گرمی به قیمت 16 هزار و 800 تومان در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می گردد.

وی در مورد قیمت عرضه انواع برنج در بازار نیز اضافه کرد: میانگین قیمت برنج هندی 9 هزار و 300 تومان، متوسط قیمت برنج هاشمی 23 هزار و 800 تومان و متوسط قیمت برنج تایلندی نیز 13 هزار و 730 تومان است.

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در مورد شکر نیز گفت: در حال حاضر هر کیلو شکر به قیمت 5 هزار و 900 تومان در زنجیره توزیع عرضه می گردد و در اختیار مردم قرار می گیرد.

انبارهای روغن فعال هستند

وی در مورد روغن خوراکی نیز بیان نمود: انبارهای روغن فعال هستند و مسئله ای در بازار نیز نداریم و هیچ گونه افزایش قیمتی در این کالا که از کالاهای اساسی مورد احتیاج مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان نیز هست، نداشته ایم.

کاهشی در عرضه ماکارونی نداشته ایم

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در مورد شرایط ماکارونی در بازار نیز گفت: کاهشی در عرضه ماکارونی مورد احتیاج مردم به ویژه در این ماه مبارک نداشته ایم، قیمت ها نیز بدون تغییر است، فقط یک شرکت اقدام به افزایش خودسرانه قیمت نموده است که پرونده آن برای برخورد قانونی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

12 قلم کالای لبنی مشمول قیمت گذاری تثبیتی است

تابش در بخش دیگری از سخنان خود در مورد قیمت لبنیات نیز بیان نمود: 12 قلم کالای لبنی مشمول قیمت گذاری تثبیتی است و تغییر قیمت در مابقی کالاهای لبنی نیز باید با هماهنگی و نظارت انجام گردد که تا انتها ماه مبارک رمضان هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

بر اصل وفور و فراوانی کالا در بازار اعتقاد داریم

وی در بخش انتهای سخنان خود با تأکید بر اینکه بر اصل وفور و فراوانی کالا در بازار اعتقاد داریم ، توضیح داد: اگر برای تأمین کالایی مجبور به واردات آن شدیم، باید واردات با کمترین بروکراسی ادارای و در اسرع وقت انجام گردد.

4141

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

batask.ir: ترجمه آنلاین و دارالترجمه آنلاین، ترجمه مقالات انگلیسی

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 25607

به "قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضای هیچگونه افزایشی نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضای هیچگونه افزایشی نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید