نفت مسجد سلیمان براساس بررسی خاص هر تیم بازی می نماید

به گزارش بلاگ پو، مجید محافظت کار شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش نفت مسجدسلیمان برابر نساجی مازندران در قائمشهر افزود: بازی فردا دوتیم نساجی ونفت مسجد سلیمان، بازی دو تیم با ریشه و اصالت در فوتبال شمال و جنوب ایران به شمار می فرایند و امیدوارم که بازیکنان بازی دو تیم بازی خوب و قابل قبولی ارائه نمایند.

نفت مسجد سلیمان براساس بررسی خاص هر تیم بازی می نماید

وی ادامه داد: شرایط تیم نفت مسجدسلیمان خوب هست وبا ترکیب تیم جوان وباانگیزه ای که داریم، سعی خواهیم کرد تا خواسته های سرمربی را دربازی به درستی پیاده نمایند.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان در مورد بازی فردا تیمش برابر نساجی نیز گفت، برای این بازی هم همانند بازی های قبلی، کادر فنی عملکرد بازی های گذشته و بازیکنان تیم نساجی را به دقیق بررسی و بررسی نموده و با شناخت کامل از این تیم وارد بازی خواهد شد.

محافظت کار اضافه کرد: بازیکنان خوب وبا کیفیتی داریم که همه آنها روزبه روز به پیشرفت فوتبالی شأن فکر می نمایند و از همین رو برای بازی فردا هم این شرایط برای آنها وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد، برای بازی فردا بازیکن محروم نداریم، اما سیروان قربانی تنها مصدوم تیم نفت در بازی فردا خواهد بود.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان یادآور شد، متأسفانه سایه شوم کرونا و نبود تماشاگران در استادیوم ها تا حدودی بر عملکرد و کیفیت بازی های لیگ برتر نیز تأثیر گذاشته است و امیدواریم که هرچه زودتر سایه شوم این بیماری از کشور ما ریشه کن گردد.

تیم نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر از ساعت 16 و 10 دقیقه عصر سه شنبه 11 آذر در استادیوم شهید وطنی قائمشهر میهمان نساجی مازندران است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 39025

به "نفت مسجد سلیمان براساس بررسی خاص هر تیم بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجد سلیمان براساس بررسی خاص هر تیم بازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید