وزیر ورزش: نمی توانید حرف در دهان من بگذارید

به گزارش بلاگ پو، سید حمید سجادی در مورد حضور در لیگ دوومیدانی گفت: شور و نشاط خاصی با حضور 12 تیم در فصل گرم ایجاد شده و من به عنوان خدمتگزار ورزش از مدیران عامل باشگاه ها تشکر می کنم و قدردانی حمایت آنها هستیم. دوومیدانی و اینجا خانه من است و هرچه دارم از دوومیدانی است. خیلی هم دوست داشتم در مسابقات جام امام رضا در مشهد هم حضور پیدا می کردم، اما به علت حضور یکی از روسای جمهور در تهران ماندم.

وزیر ورزش: نمی توانید حرف در دهان من بگذارید

به گزارش فارس، وی ادامه داد: خیلی سخت است که دوومیدانی را از پشت شیشه ببینم و معذب هستم و دومین سال سومین بار است که این اتفاق می افتد. دوست دارم همواره در کنار پیست باشم و صدای نفس دوندگان را بشنوم. هر چه خستگی داشتم، با حضور در اینجا از تنم بیرون آمد.

وی در خصوص نتایح والیبال در لیگ ملت ها گفت: به داورزنی تبریک می گویم و از کادرفنی ایرانی تشکر می کنم. ابتدا که تیم می رفت همه می گفتند جوان است، اما ما امیدوار بودیم. اتفاق هر کار اثرگذار و بزرگی در کشور را جوانان آغاز کردند. اتفاقا من در جلسه امروز هیات دولت در حضور رئیس جمهور و وزرا اولین گزارشی که دادم در خصوص افتخار آفرینی والیبال بود و الحمدالله قدمان بلند بود و به خوبی از این تیم یاد شد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص شرایط فوتبال گفت: موضع ما حمایتی، پشتیبانی کننده و انگیزه دهنده است. ما 235 رشته ورزشی را مدیریت می کنیم ، 52 فدراسیون است. ما منتظر اعلام نظر هستیم و هر تصمیمی بگیرند ما حمایت می کنیم و مشکل اقتصادی برای جام جهانی نداریم. برنامه وسیعی داریم که از جام جهانی قطر نهایت استفاده را ببریم. بحث آن هم حضور تیم ملی است که دوست داریم حضور با کیفیتی باشد.

وی ادامه داد: ما در هیچ رشته ای دخالت فنی نمی کنیم.

سجادی در خصوص اینکه توصیه ای هم می کنید یا خیر، گفت: دوومیدانی رشته خود من است و از رئیس فدراسیون بپرسید که آیا دخالت فنی می کنم یا نه. نمی توانید حرف در دهان من بگذارید و من هم آدم ساده ای نیستم. یک سری اطلاعات من دارم و قرار نیست همه چیز را بگویم.

وی در خصوص اینکه گزینه تیم ملی داخلی است یا خارجی گفت: ما را وارد مباحث فنی نکنید.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1401 بروزرسانی: 4 مرداد 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 65025

به "وزیر ورزش: نمی توانید حرف در دهان من بگذارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش: نمی توانید حرف در دهان من بگذارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید