اقدام تامل برانگیز سازمان بهزیستی در مجلس!

به گزارش بلاگ پو، رئیس سازمان بهزیستی با ارائه نامه ای به نمایندگان مجلس از آن ها خواست که افرادی را برای دریافت وام 20 میلیونی معرفی نمایند.

اقدام تامل برانگیز سازمان بهزیستی در مجلس!

به گزارش ، قبادی رئیس سازمان بهزیستی و معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ارائه نامه ای به نمایندگان مجلس از وکلای ملت خواست تا با معرفی افراد و ذکر تمام مشخصات خواسته شده برای آن ها وام 20 میلیون تومانی بگیرند!

اقدام سازمان بهزیستی کشور این شائبه را به وجود آورده که با ارائه این نامه، نمایندگان مجلس را وام دار خود کند.

یکی نمایندگان مجلس در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران این نامه را تایید کرد.

مسعود آسیما مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور در تبادل نظر با خبرنگار گروه سیاسی خبرنگاران، گفت: در راستای شفافیتی که ما در بهزیستی سرلوحه کارمان قرار دادیم، بسیاری از مردم را به یاری مددکاران شناسایی کردیم و به افراد کم برخوردار یاری می کنیم.

وی ادامه داد: اما افرادی نیز هستند که برای دریافت یاری به بهزیستی مراجعه نمی نمایند بلکه به جا هایی مثل دفاتر امامان آدینه، دفاتر نمایندگان مجلس در شهر ها و روستا ها مراجعه می نمایند.

آسیما با اشاره به نامه سازمان بهزیستی گفت: به دلیل وجود نامه های زیادی که از طرف نمایندگان مجلس داشتیم که برای دریافت یاری به سازمان ارجاع می دادند و این نامه ها پراکندگی زیادی داشتند برای تسریع در کار ما نامه ای زدیم خطاب به نمایندگانی که این افراد را به بهزیستی معرفی می کردند مبنی بر اینکه این سازمان آمادگی دارد تا یاری های موردی را با ارائه مشخصات افراد معرفی شده به صورت سیستماتیک انجام دهد؛ بنابراین این افرادی که معرفی می شوند تحت پوشش بهزیستی نخواهند بود و مددجوی سازمان نیستند، بلکه مثل یاری هزینه جهیزیه، یاری هزینه مسکن و درمان به این افراد یاری موردی می گردد.

مدیرکل روابط عمومی اظهار داست: ما سعی کردیم که فرمتی واحد برای معرفی افراد نیازمند درنظر بگیریم تا پرداخت به وسیله سامانه اجرا شده و تسریع گردد به همین دلیل شماره ملی و نام و مشخصات افراد را می گیریم و به سیستم وارد می کنیم.

وی در انتها گفت: چنانچه پس از مطابقت و آنالیز افراد معرفی شده جزو مددجویان ما نبودند و یاری دریافت نکرده بودند یاری های موردی را در اختیارشان قرار می دهیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 5160

به "اقدام تامل برانگیز سازمان بهزیستی در مجلس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام تامل برانگیز سازمان بهزیستی در مجلس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید