کاهش قیمت گوشت در بازار

به گزارش بلاگ پو، به گزارش تجارت نیوز، علی اصغر ملکی با بیان اینکه قیمت گوشت نسبت به اسفندماه سال گذشته 10 تا 15 هزارتومان کاهش یافته است، اظهار کرد: در حال حاضر شقه گوسفندی بدون دنبه کشتار تهران با قیمت 100 تا 105 هزارتومان به مشتری عرضه می گردد.

کاهش قیمت گوشت در بازار

وی ادامه داد: شرایط دامداران با قبل از عید متفاوت است. قبل از عید دامدار باید علوفه خشک برای دامش تهیه می کرد ولی با توجه به بارندگی های اخیر، دام ها از علوفه های خوب و مجانی تغذیه می نمایند و فشاری از نظر مالی به دامدار وارد نمی گردد.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی به شرایط تقاضای خرید گوشت نیز اشاره نمود و گفت: با شیوع کرونا مردم شتاب زده خرید کردند ولی در حال حاضر که نگرانی ها کاهش یافته، بازار نیز آرام شده است و پیش بینی می کنیم در ابتدای ماه آینده و با نزدیک شدن به ماه رمضان خرید گوشت از سر گرفته گردد.

بر اساس مشاهدات میدانی شقه گوسفندی کیلویی 105 هزارتومان، سردست 110 هزارتومان، راسته گوسفندی 110 هزارتومان، ران گوسفندی 120 هزارتومان و گوشت گوساله نیز کیلویی 80 هزارتومان در خرده فروشی ها به فروش می رسد.

این در حالی ست که قیمت شقه گوسفندی در اسفندماه کیلویی 110 تا 115 هزارتومان و قیمت گوشت گوساله نیز کیلویی 100 هزارتومان بود.

منبع: ایسنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24145

به "کاهش قیمت گوشت در بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت گوشت در بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید